2737
2739

بخدا از هزارنفر شنیدم میگن خیلی خوشکلتری بخدا من یه تا ر موی شوهرمو با دنیا عوض نمیکنم امروز و دیروز دختر فامیل همسرم ۱۴سالشه اومده پیش مادرشوهرو خواهرشوهرم گفته پسرتون خیلی خوشکله عروستون قبلن خوشکل بود ولی الان نه اخه من حامله م تو حاملگی زشتم نشدما دختره یه جلف بچه های الان شوهر مردمو میدزدن منم پیش مادرشوهرم اینا بودم وقتی دختره رفت گفتم چرا اینطور میگفت 😐 مادرشوهر و خواهرشوهرم گفتن اتفاقا تویه عروسیم یه دختره دیگه رفته پرسیده این پسر کیه زن داره ؟ میخام دوست دخترش بشم درحالی که تو عروسیم همش پیش شوهرم بودم یعنی دختره گوه نفهمیده من زنشم خاک برسر همچین زن و دخترایی الهی خدا لعنتشون کنه و روز خوش نبینن زندگی مردمو بهم میریزن 

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😑😐😐😐😐😐😐رو هوا میزنن

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨
2738
توام موندی معطل حرف یه بچه 14 ساله 😂😂😂😂

نه خوب ولی خیلی پروو هستن شوهرم با دوتا حرف که شنیده فک میکنه چی هست حالا

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️

خب تو چرا اعصابتو بهم ریختی؟؟

😐😐😐

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)