2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیگه بهداشت رو که راعایت میکنیم ولی دیگه همش فکر نمیکنم که وای الان میگیرم میمیرم 😐

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2740

منم دعاش میکنم🤪
خونه ام داره برق میزنه همیشه تمیز بود. ولی الان داره برق میزنه😉😊😊😊

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
چون فکر میکنی بقیه مبتلا میشن خودت نه

ن اصلا اینطورم نیس میدونم دیر یا زود همه میگیریم و خوب میشیم چون‌شیوعش بالاس

فقط نمیترسم

میشه دعاهاتون رو روانه زندگیم کنین؟؟؟😗😗😍😍
اوه اوه

شهر ما هیچی نگرفته عروسی هم خودمونی هست 😐

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
مث منی... دکتر صب میگفت هرچی استرس داشته باشی زود تر دچارش میشی. 😃😃😃😃 من حتی بیرون میرم و خری ...

خوب واقعا درستش همینه

ولی اینایی که میرن مسافرت

یا بهداشت و نکات ایمنی رو جدی نمیگیرن

اینا کارشون غلط هست

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706