2737
2739
🤣🤣🤣🤣  کل آمار دستت هست وای خیلی باختر گفتی  روحانی که رییس جمهور خبرها جمعه صبح ...

🤣🤣🤣

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
ای ول یادته منو افرین بهت راستش چند وقته وزن نکردم این گرونا اصلا باعث شد همه رو بذارم کنار

آره بابا چه عجب یکی یادم موند 😂منم رژیم گرفتم ولی با این اوضاع کرو نا میخوام ول کنم 

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بابا چه عجب یکی یادم موند 😂منم رژیم گرفتم ولی با این اوضاع کرو نا میخوام ول کنم 

من از استرس هم لاغر میشم

خیلی استرس دارم

انشالله خدا بهمون رحم کنه

خورشیدم نمیاد

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2728
من از استرس هم لاغر میشم خیلی استرس دارم انشالله خدا بهمون رحم کنه خورشیدم نمیاد

انشالله هرچه زودتر کرونا ریشه کن میشه🤗

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
انشالله هرچه زودتر کرونا ریشه کن میشه🤗

میگی میشه؟!

بخدا دلم آرامش میخواد

دوست دارم برم خیابون خوشحالی آدما رو دم عید ببینم

دوست دارم با شادی خونه تکونی کنم

برم زشک شکوفه نگاه کنم

دلم میخواد پنجره ها رو باز کنم عمیییق نفس بکشم  

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
میگی میشه؟! بخدا دلم آرامش میخواد دوست دارم برم خیابون خوشحالی آدما رو دم عید ببینم دوست دارم با ...

آره بابا چرا نشه مگه بقیه ویروس ها تموم نشدن که این نشه😁

تو این سایت یکی بود میگفت کورتون مصرف میکرده بخاطر اون سیستم ایمنی بدنش ضعیف بوده

شاهین صمد پور با مادرش حرف زده، گفته هیچ مشکلی نداشته و اینا شایعه اس

هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن
2738