2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سر بچه اولم کلومین سه ماه خوردم نشد. دو ماه لتروزول خوردم و آمپول زدم شد. الان برای بچه دوم اقدامم. دوماه لتروزول خوردم این ماه شدم که شیمیایی بود و سقط شد. انشاالله از ماه بعد دوباره شروع میکنم

2738
ای جون دلم بسلامتی اخه خ یلیا میگن خوب نیست و کیست میاره

مرسی عزیززززم. الهی همه به مراد دلشون برسن. منم بعد ۱۸ ماه تلاش رسیدم....بی علت بود. هر دو کاملا نرمال بود ازمایشامون.حتی عکس رنگیمم اوکی بود

فقط استرس و نگرانی و شانسه

.

برا همه شرایط یکسان نیست. کیستم چیز ترسناکی نیست. میاد و میره

من یکی داشتم تو ماه دوم ۶ سانت بود. هر ماه کوچیکتر شد، الانم کلا رفع شد. ولی اگر هم نمیشد تحت نظر دکتر و اسکن هیچ نگرانی و تهدیدی برای نی نی نیست

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
مرسی عزیززززم. الهی همه به مراد دلشون برسن. منم بعد ۱۸ ماه تلاش رسیدم.... . برا همه شرایط یکسان نی ...

ای جاااان مرسی از راهنمایی قشنگتون

من خیلی استرس دارم ماه سوم اقدامم این ماه خیلی لک دیدم نمیدونم چرا

امروز نوبت سونو گرفتم برم به نظرتون زوده از محرک استفاده کنم؟

ای جاااان مرسی از راهنمایی قشنگتون من خیلی استرس دارم ماه سوم اقدامم این ماه خیلی لک دیدم نمیدونم چ ...

عزیزمی

بنظرم سرخود استفاده نکن. حتمن بذار دکترت تجویز کنه چون بر اساس ازمایشات و وضعیتت تعداد قرص و مشخص میکنه عزیز دلم

اقدام و استرسش باعث لک و عقب افتادن و این چیزا میشه... بامید خدا که روز خوشحالیت نزدیکه💖

مثلا من با اینه از اول نوجوونی پریودام دقیق و ۲۸ روزه بی کم و کاست بود، تو اقدام یبار ۴۸ روز فاصله افتاد و باردارم نبودم. دکتر گفت از استرسه

یا پریودام نوقع کلومیفن خوردن تبدیل شد به یه روز...گفتم یائسه شدم رفت😅😅😅 میخوام بگم سیستم بهم میریزه تو اقدام که اونم طبیعیه

روزای تخمک گذاریت حتمن یه روز در میون اقدام کن. قبل و بعدشم داشته باش .شانسه

از اول پریودت تا روز تخمک گذاری حساااابی گرمی بخورین با همسر، از روز تخمگ کذاری دیگه اصلا نخور

ورزش منظم و پیاده روی هم بکن. من اپلیکیشن ریختم تو خونه روزی بیست دقیقه وزرش کردم. دو ماه اخر این کارو کردم

عزیزمی بنظرم سرخود استفاده نکن. حتمن بذار دکترت تجویز کنه چون بر اساس ازمایشات و وضعیتت تعداد قرص و ...

نه سرخود که من هیچوقت قرص مصرف نکردم

گفتم امروز که میرم پیش دکترم بگم اگ نیاز بود برام بنویسه

ایشالله بقول شما از استرس باشه این لکه بینی ها

انشالله مهربون شما که مامان شدی واسه منم دعا کن زود زود یه فندق کوچولو بیاد تودلم جاخوش کنه من وهمسری عاشق بچه ایم

پریودیای منم خیلی ربخته بهم اصلا نمیدونم کی قراره پریود بشم نشم

تخمک گذاریمم بااین اوصاف نمیدونم کیه که اقدام کنم همونموقع یعنی امروز تو سونو مشخص میشه کی تخمکم آزادمیشه؟؟

چرا بعداز تخمک گذاری نباید چیزای گرم خورد؟؟

نه سرخود که من هیچوقت قرص مصرف نکردم گفتم امروز که میرم پیش دکترم بگم اگ نیاز بود برام بنویسه ایشا ...

اها پس من بد برداشت کردم. اره پیشنهادش رو بده به دکتر و بگو عجله داری

حتمننننن. من چون خودم دلشکسته بودم روزی نیست که از خدا نخوام که هر کی میخواد یه سالمش رو بذاره تو آغوش مادر پدرش

دکتر با سونو متوجه میشه فولیکولت الان تو چه مرحله ایه

ولی در کل اگر شرایطش رو داری با تموم شدن پریودت یک روز درمیون اقدام کن 

گرمی برای این تا قبل تخمک گذاری خوبه چون گرمی به لقاح کمک میکنه،،،ولی بعدش نباید خورد چون گرمی باعث میشه نطفه خوب به رحم نگیره

برا اینه مثلا میگن تو یکی دوماه اول گرمی و زعفرون و دارچین و اینچیزا یا نخور یا کم بخور

اها پس من بد برداشت کردم. اره پیشنهادش رو بده به دکتر و بگو عجله داری حتمننننن. من چون خودم دلشکسته ...

الهی آمین🙏🙏🙏

دوماه اول من ۱روزدرمیون یا نهایتا دوروز درمیون اقدام داشتم ولی نشد خیلیا گفتن طبیعیه دوماه اول امیدم فقط به خداست انشالله حاجت قلبی همه رو بده حاجت دل منم بده❤

اها پس من بد برداشت کردم. اره پیشنهادش رو بده به دکتر و بگو عجله داری حتمننننن. من چون خودم دلشکسته ...

ممنونم که وقت گذاشتید و راهنماییم کردید🌸❤

ازاسترسم کم شد بخدا😁

2706