2737
2734
عنوان

مادرشوهر

585 بازدید | 28 پست

ما يه خونه نقلي ٧٠ متري خريديم يك حال و دو تا اتاق، هركدوم از اتاقا ١٢ متره و جفتشون پنجره داره.

خونه قبلي شوفاژ داشت ولي واسه اين جديده بخاري بايد بگيريم من نظرم اين بود كه يه بخاري بزرگ واسه پذيرايي و يه دونه يا دوتا بخاري كوچيك واسه اتاق خواب (بيشتر نظرم روي يك بخاري كوچيك واسه يكي از اتاق خوابا بود)

حالا مادرشوهرم ك خونه رو ديده ب شوهرم گفته ٣ تا بخاري بزرگ بايد بخرين چون اتاقا بزرگه و جفتش پنجره داره، نظر شما چيه ؟

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕

شوهر اگع وابسته نباشه، خودش  با همسرش تصمیم میگرع برا خونش چی بخره. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مبارکه عزیزم ب سلامتی و دل خوش..بچه ام دارین؟؟واسه حال ی بخاری بزرگ بگیرین واسه اتاق خواب خودتون ی کوچیک بگیرین ..به نظر من ..اگه بچه هم دارین ی بخاری هم واس اون اتاق بگیرین بهتره

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..

خوب به فکر هزینه گاز هم باشید واسه اتاق دوازده متری بخاری کوچیک جواب میده 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
2706