2737
2734
عنوان

دوس پسرم برام هیچی نمیخره حتی شارژ چیکارکنم خیلی دوسش دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 26905 بازدید | 108 پست
مگه من مامانش بودم یا زنش یاخاهرش ک براش تو هرمناسبتی کادو میگرفتم

ببین عزیزم تو اگه واقعا با این چیزا مشکل داری و از علاقت کم می کنه خب بیخیالش شو. من الان چند ساله با دوس پسرمم و تازه نامزد شدیم توی دوران دوستی اگه ی شارژ برای من میگرفت اولا بشدت بهم بر میخورد چون من پدر دارم خودمم پول دارم نیازی نیست اون خرج کنه ک چهار روز بعد منت شاررژ برام بذاره! بعدم اگه تو هدیه خریدی علاقه و محبتتو نشون دادی اگه مشکل داری خب دیگ نده بهش... بعدم هی بهش یاد اوری نکن برام بخر یا من از فلان چیز خوشم میاد ک دوس پسر دوستم خریده براشو... این جور چیزا فقط باعث میشه پسره بگه عجب دختر پولکی! تو شخصیت خودتو داشته باش

خدا همه عاشق ها رو بهم برسونه  

بنظرم اگ برا پسری مهم باشی پسر خودش ب این فکر هست ک تو برای شارژ کردن گوشیت اذیت نشی. و خودش برات ش میکنه. حالا کادو و اینا مهم نیست. ولی خب گفتم من برام ش نمی‌کرد ولی خودش همیشه زنگ میزد. و الانم خیلی دستو دل بازه و همه چی میخره. شوهرمه

خدایا ازت ممنونم که منو مورد لطفت قرار دادی و صدامو شنیدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان شاید یکی‌عاشق باشه اما پول نداشته باشه داسه عشقش‌گل بخره چون‌پول نداره  بگیم خاک‌تو ...

بله عشق کیلو چنده پول نداشته باشه بیخود میکنه میره سراغ یک نفر حداقل یه کار پیدا کنه ماهی پونصد تومن درامد داسته باشه یه سارژ ده تومنی بخره 

اگه عرضه نداره غلط میکنه فکر عشق و عاشقی میزنه سرش

2728
اگه اهمیت بده به این چیزا منم فک میکنم ک مرد زندگیه نیازامو برطرف میکنه بااینکه پولداره و ولخرجی برا ...

خب آره اگه پول داره و برات خرج نمیکنه یک چیزی

اگه هنوز اوایل دوستیتون هستش شاید به خاطر همین چیزی نمیخره میخواد یکم بگذره و بیشتر باهات آشنا بشه انوقت برات خرج کنه البته اینا حدسیات منه 

💐🌸💮🌷🌼🌺🌻🌹⚘🌱☘🍀🍁🍂🍃🌲🌳🌾
واویلا پیامارو...بابا چه انتطاری از پسر غریبه دارین اخه واقعادرک نمیکنم چجوری ملت روشون میشه ازدوست ...

من به شخصه از لحاظ تامین شدم هیچ نیازی به پسر مردم ندارم و اصلا روم هم نمیشه که از به پسر غریبه چیزی بخوام.ولی خب پس چجوری قبل ازدواج بفهمیم که خسیسه یا نه؟؟! کسی که واسه مثلا تولد آدم یه شاخه گل نخره،به نظرتون فرد مناسبیه واسه زندگی؟؟! من از این لحاظ دوست دارم هدیه بگیرم که ببینم فرد دست و دلبازه یا نه،نه اینکه بخوام از اون فرد که باهام نسبت خاصی نداره سوءاستفاده کنم

لطفا واسه نیتم یه صلوات بفرستید :)🌹
چندش نیس واقعیته... اون قدیم بوده الان فرق داره

بله والا الان خیلی فرق کرده من که هر پسری میبینم داره خرج جیکنه اینکه بشینی بگی اون منو بوس میکنه منم بوس میدم تمام چس ارزش زن چیه ؟؟؟نمیگم تو خرید شارژه بالاخره قدرت مرد رو میرسونه لازم نیست اصلا این چیزا رو بگی خودش باید فهمش برسه مخصوصا اگه دختره شاغل نیست

2738
آخه مگه میشه یکی که مثلا واسه تولدت کادو نده ،دست و دلباز یاشه؟؟! من به شخصه اینو نشانه ی خسبس بودن ...

خب  ببین موقع دوستی یه سری پسرا هستن زیاد ب این کارا توجه نمیکنن. و براشون مهم نیست. مثل اون قضیه ک میگ واسه همسر آینده یکی دیگ کادو نمیخرم.البته آخراش میخرید شارژ. ولی خب الان کارت حقوقش دست خودمه و اصلا براش اهمیت نداره چقدر خرج میکنم

خدایا ازت ممنونم که منو مورد لطفت قرار دادی و صدامو شنیدی
بله عشق کیلو چنده پول نداشته باشه بیخود میکنه میره سراغ یک نفر حداقل یه کار پیدا کنه ماهی پونصد تومن ...

عزیزم شما کلا تو کار‌چرتکه انداختنی .مرسی که تعیین‌میکنی چقدر درامد داشته باشه طرف واقعا!!! این‌پسر وظیفه نداره شارژ بخره ،خونه باباشه باباش باید این‌هزینه ها رو بده نه پسره مردم

آه از این قوم ریایی که درین شهر دو روی روزها شحنه و شب باده فروشند همه♥🎭
بله والا الان خیلی فرق کرده من که هر پسری میبینم داره خرج جیکنه اینکه بشینی بگی اون منو بوس میکنه من ...

وقتی دو نفر میرن تو رابطه دوستی و محبت حتما همدیگه رو  از هر لحاظ ارضا میکنن قطعا نمیگن اون بوس کنه تا منم بکنم😂😂😂😂

ولی خب اخلاقا فرق داره یکی خرج میکنه یکی نمیکنه

اگه خرج کنه لطف کرده و خرج نکنه وظیفه ای نیس

فمینیست هستم
خب  ببین موقع دوستی یه سری پسرا هستن زیاد ب این کارا توجه نمیکنن. و براشون مهم نیست. مثل اون قض ...

اتفاقا این دوران اوج این کاراست عزیزم من با دوست پسر قبلیم بیرون میرفتم باورت نمیشه حتی خودش برام طلا عیدی میگرفت خوب قسمت نشد منم برگردوندم کلا بحث ارزشه حالا طلا نمیگیم بابا یه شاخه گل عرضه نداره بخره که دیگه هیچ

استدلال نیست جقدر زن رو بی ارزش. میدونید فک نکنید شارژ بگیره میشه بی ارزش خود پسره باید ارزش بزاره&n ...

آها یعنی اگه پسر برا دوس دخترش شارژ بفرسته اونو باارزش کرده😂😂😂😂 ادم باید خودش شخصیتشو حفظ کنه چشمش دنبال شارژ و این جور چیزا نباشه گلم! 

این پسرم هر قصدی داره حالا ازدواج یا هرچیز دیگه ای شخصیتش اینه حالا این خانم خوشش نمیاد جدا شه دیگه چرا خودشو کوچیک کنه هی بگه شارژ و هدیه اینا؟؟

خدا همه عاشق ها رو بهم برسونه  
2706