2737
2739
دیشبم مثل همیشه سر بچه باشوهرم بحثم شد بهش گفتم همینه که هس ببرش پیش مامانش تامادری کنه براش.اونم گف روزی هزارخودمولعنت میکنم که چرا ازدواج کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به حرحال با مردی ازدواج کردی که بچه داشته باید فکر این روزها رو می کردی
من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن
2731
داییم بعد از جداییش با خانومی ازدواج کرد و زود هم بچه دار شد و دختر داییم که 9 ساله بود هم از اول باهاشون بود

خدارو شکر خیلی به دختر داییم مهربونی می کنه و بهش میرسه . ما که همه مدیونشیم
اَللّــــــهُمَّ صَــلِّ عَلــــى مُحَــــــــمَّدٍ و َآلِ مُحَــــــمَّدٍ و عجل فرجهم http://sanmoro.shopfa.com/
2740
فریده جان همین که عذاب وجدان داری خودش نشون میده که آدم مهربونی هستی عزیزم
به این فکر کن که اون بیچاره این وسط قربانی شده و از محبت همزمان پدر و مادر محرومه اگه یه آدم مهربونی مثل تو هم به دادش نرسه آینده این بچه چی میخواد بشه؟
میخواهمت تا عمق جان .دیوانه وار افسانه وار
ولی من اینو امتحان کردم که به کسی که بهش حسی نداشتم مهربونی کردم خودم کم کم بهش علاقه مند شدم . خیییییلی هیجان انگیز بود . اصلا فکر نمی کردم یه روز بهش علاقه مند بشم
اَللّــــــهُمَّ صَــلِّ عَلــــى مُحَــــــــمَّدٍ و َآلِ مُحَــــــمَّدٍ و عجل فرجهم http://sanmoro.shopfa.com/
مگه موقع ازدواج شوهرت شرط نکرده بود که بچه تا 7 سالگی پیش مادرش می مونه؟؟

اگر اینجوره پس شوهرت مقصره نه شما...

بعدشم فکر کن بعد هفت سالگی می اومد...اونجوری انس گرفتن سخت تر میشد...سعی کن تحمل کنی و دوسش داشته باشی..چاره ای نیست عزیزم
ما یه نفر با شرایط شما تو خانواده مون داریم
که الان پسر نا تنی شون 3 ساله داماد کرده و نوه دارم شده
از بچه های خودش بیشتر بهش می رسید تا یه موقع فکر ناجوری هم نکنه حتی واسه عروسی پسره طلا هاشو فروخت
البته مادر اون پسر فوت کرده بود
ایشونم بعد ازدواج بچه دار شد 2 تا پسر هم خودشون دارن
از سایت ما دیدن فرمایید www.5040.ir/negariii با بهترین قیمت ها در خدمت شما هستیم
2706