2733
2739
عنوان

حالا وقت تولد گرفتنه؟؟؟؟؟

144 بازدید | 17 پست

واقعا نمیدونم چرا درک نمیکنن بعضی دوستای صمیمیم هستن فردا و پس فردا تولد گرفتن هرکدوم

اگه نرم هم خیلی ناراحت میشن مامانمم تحت فشارم میذاره که نباید از خونه بری بیرون اگه مریض بشی بابات هم میگیره دیگه هیچ کاری نمیشه کرد

دوستامم تاریخشو جا به جا نمیکنن چیکار کنم اخه 

دو تا تولد برم مریض میشم قطعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

با هیشکی رودربایسی نداشته باش

من که هرکی بیاد خونم بی رودربایسی درو باز نمیکنم راهشم نمیدم.مامانت حق داره اگه خدای نکرده بگیری همه ی خانواده رو مبتلا میکنی

رک و روراست بگو خانوادم اجازه ندادند.والسلام

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹
ناراحتی نداره که... واااا

اخه میدونی یکیشون خیلی کم مهمون داره زیر ۱۰ نفر منم دوست صمیمیش هستم ولی تولدایی که گرفته همیشه من مسافرت بودم و نرفتم تولداشو روم‌ نمیشه نرم اون همیشه اومده مهمونی های منو

بعد اینو برم اون دوستم ناراحت میشه چرا مال منو نیومدی😑

اخه میدونی یکیشون خیلی کم مهمون داره زیر ۱۰ نفر منم دوست صمیمیش هستم ولی تولدایی که گرفته همیشه من م ...

مطمعن باش هیچکی نمیره تو هم بری ضایع میشی

مگه عقلشون پاره سنگ برداشته که برن مهمونی اخه

عموی من تولد داشت برای بچش کلا فقط بچه های خودش دعوت بودن همونم کنسل کرد

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
مطمعن باش هیچکی نمیره تو هم بری ضایع میشی مگه عقلشون پاره سنگ برداشته که برن مهمونی اخه عموی من تو ...

اخه اینا هرچی من میگم کسی نمیاد قبول نمیکنن واقعا خودشون باید درک داشته باشن الان وقتش نیست متاسفانه

2706