2737
2739
عنوان

یه سوال خیلی خیلی خانومانه

312 بازدید | 20 پست

من دوسال عقد بودم دوهفتست عروسی کردم دیشب برای اولین بار رابطه داشتیم 

بعد از اینکه اون اتفاق افتاد من انگار دسشویی داشته باشم اونجام میسوخت دوییدم دستشویی یه عالمه خون اومد ازم بعد صبح قطع شده بود خونریزیه

من خیلی خودمو سفت میکنم تا الانم بخاطر این رابطه نداشتیم

حالا اگه امروز دوباره بخاد رابطه

مثل دیروز درد و خونریزی دارم؟

یا راحتتر میشه

هر انسانی به سبک خودش زیباست…زیرا خداوند هرگز اشتباه نمی کند!  

تا دو هفته درد خواهی داشت و احتمالا خونریزی

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همونقد شدید؟ چیکار کنم که خودمو سفت نکنم

نه هر دفعه از مقدار درد کم میشه

خب سفت نکن

ماهیچتو منقبض نکن

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2738
همونقد شدید؟ چیکار کنم که خودمو سفت نکنم

ن اولش دردش زیاده بعد کم کم بهتر میشه بعد دو سه بار رابطه

اگه خیلی اذیت میشی از لیدوکایین استفاده کن

البته برا همه متفاوته بستگی ب نوعش داره 

درود؛ 

عروسیتون مبارک 🍃

طبیعیه، درد و خونریزی دارید حدودا ده روز، اما کمتر میشه 

زمان معاشقه رو طولانی تر کنید و با آرامش جلو برید ... شما باید کاملا از نظر روحی و جسمی آماده باشید تا عضلاتتون رو منقبض نکنید، و میتونید از ژل استفاده کنید و پوزیشنهای ساده اولیه که ارضا شدن خانم سریعتره ...

حتی الامکان اوایل ازدواج اول شما ارضا شید تا ادامه رابطه راحت تر شه ..

خوشبخت باشید 🍃🌸

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
منم همینجور بودم ولی اگه اونم نزنی دیگه واقعا ادم ج ر میخوره😃و سوزش میگیری هفته اول واقعا سخته شل ...

من خونریزی نداشتم ژل هم نزدم تا دو هفته درد داشتم

2706