2737
2739
عنوان

ماماناییکه چند روز دیگه زایمانشونه بیاید بحرفیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 88 پست

منم شنبه میرم که بستریم کنن...البته اگه تا شنبه دردم نگیره...

که مطمئنم دردم نمیگیره...

من قبلا اصلا استرس نداشتم ولی الان دیگه کم کم داره ترس و استرس میاد سراغم،از دردش خیلی میترسم😖😖😖

چشم برهم زدنی پسران کوچک من👦بزرگ مردی میشوند👨‍💼که برای نگریستن به چهره ی مردانه یشان باید سر بالا کنم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم انشاا..شمام ب سلامتی بارتو زمین بزاری منم تا ۴ماه همش تهوع داشتم میگذره 

دم عیدی خونم کپک زده !!!! ای کاش خوب شم بتونم ب زندگی برسم 

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
2731

منم قراره چهارشنبه هفته آینده سزارین بشم، متاسفانه بیشتر از استرس زایمان الان استرس کرنا را دارم.

امیدوارم بیمارستانی که میرم اتاق خصوصی خالی داشته باشه و خودشون ملاقات را ممنوع کنن.

امروز هم باید برم پیش دکترم ولی انقد که مطبش همیشه شلوغه موندم چیکار کنم.

شما با استرس کرنا چه میکنید؟

در دلم چیزی هست، مثل یک بیشه نور، مثل خواب دم صبح
دم عیدی خونم کپک زده !!!! ای کاش خوب شم بتونم ب زندگی برسم 

من خیلیم فعالم هر روز جاروبرقی و جارودستی و دستمال هنوز طبقه بالا به مادر شوهرمم کمک میکنم 😶😶😶بچه کوچیکم دارم فقط تو بغلم با این حال انقد کشید زایمانم

هر اتفاقی تو زندگیم بیفته خدایا شاکرتم ممنونم❤❤❤
منم قراره چهارشنبه هفته آینده سزارین بشم، متاسفانه بیشتر از استرس زایمان الان استرس کرنا را دارم. ا ...

راسش من سونو رفتم گف ضربان و وضعیت جنین اوکی دیگه نوبت دکترمو نرفتم که سونو رو‌نشونش بدم . تو خونه حبسم فعلا . ایشالله میگذره

منم قراره چهارشنبه هفته آینده سزارین بشم، متاسفانه بیشتر از استرس زایمان الان استرس کرنا را دارم. ا ...

عزیزم خدا قوت من چون طبیعی زایمانم تو شهرمون یه بهداشت هست که زایمان فیزیولوژیک داره یه طبقه مجزا کلا تمیز و مرتب و کلا خلوت بوده هر وقت رفتم کارشونم عالیه نمیخوام برم بیمارستان

2738
من خیلیم فعالم هر روز جاروبرقی و جارودستی و دستمال هنوز طبقه بالا به مادر شوهرمم کمک میکنم 😶😶😶بچه ...

من این تهوع از پا دراورده منو ! سر بالا میکنم ببخشبد میخوام بالا بیارم ! خیلی دوره مضخرفیه و چون غذا نمیخورم خیلی ضعیف شدم ۵ کیلو کم کردم 

من این تهوع از پا دراورده منو ! سر بالا میکنم ببخشبد میخوام بالا بیارم ! خیلی دوره مضخرفیه و چون غذا ...

خدا کمکت کنه هیچی مثل تهوع بد نیست عزیزم مراقب خودت باش

چفد خوب! 

خیلیم تمیز و مرتب و خوش اخلاق هستن ادم کیف میکنه چندبار معاینه کردن اصلا اذیت نشدم ولی چندبار که رفتم بیمارستان خیلی بی رحم بودن

خیلیم تمیز و مرتب و خوش اخلاق هستن ادم کیف میکنه چندبار معاینه کردن اصلا اذیت نشدم ولی چندبار که رفت ...

بیمارستانیا موقع معاینه اعصاب ندارن😄

[QUOTE=125891911]زندادشم امروز صبح رفت بیمارستان برای زایمان       الهی همه ی مامانای باردار بار ...[/QUOTEمبارک باشه عزیزم انشالله من فقط دعام اینه که خدا به همه منتظرا نی نی صحیح و سالم بده

وقتی وجود خدا باورت بشه ........خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و یاورت میشه.

2706