2737
2734
عنوان

ماماناییکه چند روز دیگه زایمانشونه بیاید بحرفیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 88 پست

سلام دوستان تاریخ زایمانم برا اساس غربالگری امروز😢😢😢ولی هنوز هیچ دردی ندارم شکم دوم هستم طبیعی زایمان قرار بکنم پسر اولمم ۴۱ هفته تمام اوردم اینم ۴۰ هفته ۲ روز نمیدونم خدایا کاش بچم میومد خیلی سخته با یه بچه ۲ ساله حاملگی دیگه شبا خواب ندارم از استرس طبیعی

هر اتفاقی تو زندگیم بیفته خدایا شاکرتم ممنونم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان تاریخ زایمانم برا اساس غربالگری امروز😢😢😢ولی هنوز هیچ دردی ندارم شکم دوم هستم طبیعی زا ...

عزیزم ب سلامتی انشاا..خب طبیعی باید دردات شروع شه دیگه دکترت چیزی نگفت؟؟

خیلی نگرانم دوستان خوب شد این تاپیک پیدا کردم بیایین تا اخر زایمان کنار هم باشیم بخدا شبا از نگرانی خواب و خوراک ندارم از بس استرس طبیعی دارم پسر اولم ۲۳ ساعت درد کشیدم زایمان کردم اینم میترسم انقدر بکشه خیلی میترسم

2728
عزیزم ب سلامتی انشاا..خب طبیعی باید دردات شروع شه دیگه دکترت چیزی نگفت؟؟

نه خودتون میدونین دکترا دیگه میگن بمیری هم باید طبیعی بیاری🙄🙄🙄با اینکه قند دارم من نخوابوندن باید این هفته زایمان بکنم

2740
الهی ،تو خونه راه برو من تجربه نندارم راجع ب طبیعی گلی

همون بهتر نداری من سر پسرم این همه استرس نداشتم چون نمیدونستموچی در انتظارمه ولی این خیلی استرس دارم چون دقیقا میدونم چی در انتظارمه 

من تازه اول راهم و دارم هلاااک میشم از تهوع اومدم بهتون حسودی کنم ک قراره بارتونو زمین بذارین😍😍

گلم انشاا..شمام ب سلامتی بارتو زمین بزاری منم تا ۴ماه همش تهوع داشتم میگذره 

2706