2737
2734
عنوان

لعنت به خیانتی ک از یادم نمیره قلبم شکسته💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 90 پست
چندوقته اینطور شده؟

۳ ماه

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

خدا رو شکر کن که این آدم رو اینجوری از زندگیت بیرون کرد وگرنه ممکن بود بعدا با شرایطی به مراتب سختتر جدا بشین 

طبیعیه که تا چند وقت اذیت بشی و گریه کنی ولی خوب میشی و بعدا میگی خدایا شکرت

سوره ی حشر و دعای یستشیر رو چله بردار عزیزم آرومت میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حکایت لیاقته...قورباغه رو بزاری رو طلا میپره تو لجن...جاش تو لجنزاره...پسر جماعت ارزشو نداره وقتتو براش هدر بدی

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 
۳ ماه

کم کم باید باهاش کنار بیای اولین قدمم اینه شماره هاشونو پاک کنی، پیجاشونم توو اینستا آنفالو کنی!! 

من الان نسبت به قبلن خیلی بهترم یه زمانی بود تا مرزِ خودکشی رفتم، حتا تمامِ لباس پوشیدنم حرف زدنمو سعی میکردم مثه اون دختره بشه!! اینقد روو زندگیم تاثیر گذاشته بود

تو بیداری شاید که بی‌خواب میشم ، توو فکرِ منی که بی‌تاب میشم ، ولی این تصور فقط یک خیاله؛ فقط یک خیاله که اونم محاله...
2731

من زمان دانشگاه یه پسری خیلی بهم گیر داده بود.ولی من ازش خیلی میترسیدم انگار ازش شر میبارید

یه دوستی داشتم چادری خیلی خوب بود.این پسر میاد با دوستم پیام میده حتی پیشنهاد خونه هم بهش میده و دوستم قبول میکنه

اصلا باورم نشد.به دوستم گفتم رابطه ای بین ما نبود ولی چرا اینکارو کردی پسره از پیاماش برام فرستلد

گفت داشتم برای تو امتحانش میکردم🤣🤣🤣🤣

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
من که هیچ خیانتی بهش نکردم همه فکر و ذکرم بود اخر منو فروخت به کسی گ براش مهم نیس با چند نفره😭😭😭 ...

ببین از من بتو نصیحت کاری کن دیگه هیچ وقت دختره دم‌پرت نیاد.اگه روزی ازدواج کردی ممکنه شوهرتم ازت بدزده.این خرابه وارکاری ازش میاد.عکساشونو نبین شمارتو عوض کن وباهاش سرسنگین باش قشنگم بگو ریگه نمیخوام باتو دوست باشم.برو کلاسی باشگاهی جایی یه دوست دیگه پیدا کن ولی بدون با اون دوستتم زیاد صمیمی نشی که بری دردودل وتعریف از خواستگارات بعد ازدواجتم با اونم کات کن.فقط برای دوره مجردی یه دوست دختر خوب پیدا کن

ببین از من بتو نصیحت کاری کن دیگه هیچ وقت دختره دم‌پرت نیاد.اگه روزی ازدواج کردی ممکنه شوهرتم ازت بد ...

دیگه برام تموم شدن😔😔😔

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
2738
اون اقا که ثابت کرد لیاقتتو نداره ک.ون لقش بره به درک ..دوستتم مریضه ولش کن ..حالتم خوب میشه اونا هم ...

😔😔😔💔💔💔

نه دیگه در تماس نیستم ولی بهم نزدبکن میبینمشون😭💔💔💔

خوب نبین.حتی اگه همسایته نبینش.انگار یه غریبه.یه دختر دیگه پیدا کن واصلا رو نده که بخواد برای حالو احوال معمولیم سمتت بیاد

چیزی که میگذره به پشمتم حساب نکن لیاقت هرکس خودش تعیین میکنه لیاقتت بیشتر از این بوده که خدا دوست داشته بهت فهمونده لیاقتت نداشته زیر سقف میرفتید که باید خودت میکشتی هم اونو

برات خوش حالم دوتا عوضیو از دست دادی...ولی برات ناراحتم ک قلبتو شکستن...عزبزم قوی باش چاه کن همیشه ته چاهه...چنان به بن بست برسن....اگ ی مدت از زندگیتو خراب کردن نزار بقیشم خراب کنن...

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
برات خوش حالم دوتا عوضیو از دست دادی...ولی برات ناراحتم ک قلبتو شکستن...عزبزم قوی باش چاه کن همیشه ت ...

فقط امیدوارم خدا جوابشون بده اینجوری اروم‌میشم💔😭

به درک که رفت لیاقتت رو نداشته عزیزم خوش حال باش مطمئن باش اونا تقاص دل شکستنت رو میدن

هی خدا💔😭

2706