2737
2739
عنوان

هرسال این موقع ها چیکار می کردیم؟

195 بازدید | 18 پست

سال های گذشته همیشه این موقع ها خیابون ها مملو از جمعیت بود، یه شور عجیبی تو مردم بود؛ تو بازارها و پاساژ ها پر از نوای شاد موسیقی بود...

شب که می شد دستامون پر از پلاستیک های خرید بود و سر و رومون بهم ریخته و خودمونم خسته...شاید مجبور می شدیم کلی منتظر باشیم آخه صف تاکسی غلغله بود و هر ماشینی که میومد، جمعیت حمله می کرد به سمت ماشین...

تو بازار بساط ترقه فروش ها برپا بود...پسربچه های شیطون دستاشون و پر می کردن از ترقه های بی خطر و فشفشه...بچه های کوچیکتر مامان یا باباهاشونو به زور می کشوندن سمت فروشنده ها تا براشون یه چیزی بخرن...

تو سبد خرید هر خانمی بالاخره یک نوع شوینده پیدا می شد... تو هر کوچه ای بالاخره روی پشت بوم یه خونه ای فرش یا موکت شسته شده پهن بود...

خودم هر سال این موقع ها می رفتم دنبال مدل سبزه عید می گشتم... مدل هفت سین... برای بچه های فامیلمون گیفت درست می کردم با عیدی هاشون بدم بهشون... با هیجان تو سایت ها می گشتم ببینم برای امسال چه فیلمایی قراره پخش کنن...با خانواده می نشستیم بحث می کردیم امسال چه طوری بریم مسافرت... اول بریم خونه کی...چه مدل شکلاتی بخریم...

تو مدرسه ها هم شور خاصی بود... شادی خاصی بین همه دانش آموزا بود...صدای خنده شون تو مدرسه می پیچید...

اما امسال عید انگار متفاوت تره... خیابونا خلوته...دیگه بوی بهار حس نمیشه...سایه ترسناک مرگ روی کشورمون سایه انداخته...هر روز با ترس اینکه نکنه خودمون و عزیزانمون مبتلا بشیم، چشم باز می کنیم... هر روز با ترس اینکه امروز چندنفر دیگه از دنیا رفتن اخبار رو پیگیری می کنیم و شب هم با ترس از آینده ای نامعلوم، چشم می بندیم...

دلم میسوزه... برای پیرمرد و پیرزن های تنها و ناتوان... برای بچه های کوچیک... برای اونایی که با بیماری زمینه ای به دنیا اومدن و علاوه بر تحمل بیماری خودشون هر روز استرس ابتلا به این بیماری کوفتی رو دارن... برای خانم های بارداری که هنوز نی نی شون به دنیا نیومده، نگرانشن... برای کسایی از جمله خودم که نگرانن نکنه عزیزانشون مبتلا بشه...

چی شد...قربانی چی داریم می شیم؟ قربانی قدرت طلبی یک کشور دیگه؟! یا قربانی یک جنگ زیستی...

قربانی چی؟!

🌹این موقع هاست که عاجزانه و دلشکسته دست به دعا می برم و میگم: خدایا به حرمت این ماه عزیز آقای ما صاحب العصر و الزمان(عج) رو برسون😢 دنیا رو بسپر دست صاحب اصلی خودش تا سایه جنگ، بیماری، ترس و نا امنی از سرمون کم شه... خدایا عاجز شدیم...آقای ما رو برسون😢🌹

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇

دوستان عزیزم اگر موافقید همگی باهم راس ساعت ۹ شب دعای فرج امام زمان(عج) رو زمزمه کنیم.

(دعای فرج: الهی عظم البلاء... هستش.

دعای:(اللهم کن لولیک...) دعای سلامتی امام زمان(عج) هستش...پس این دوتا رو اشتباه نگیریم.)

و از ته ته دلمون از خدا بخوایم سال جدید پیش رو رو سال ظهور حضرت حجه(عج) قرار بده ان شاءالله...

لطفا دوستاتون رو هم منشن کنید تا جمعیت بیشتری بشیم.

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا امسال چه سال گندی بود خدا بقیشو به خیر کنه .تا حالا تو عمرم انقد استرس نکشیده بودم شبا تا صبج کابوس میبینم صبحم با سردرد بیدار میشم😥😥😥

کاربر سال ۹۴ بودم بنزین لعنتی کاربریمو اتیش زد😨😨😨🤒🤒
2738
والا شهر ما ک همشون تو خیابون ولن و    دنبال خرید .. کسی اینو ب هیچ جاش نگرفته اصی....

منم دیدم اینجورن رفتم فروشگاه خرید فکر میکردم خلوته دیدم شلوغ تر از همیشه نرفتم تو برگشتم.

یا رب العالمین

خیلی سخته . من مغازه دار هستم . خیلی خلوته . پیاده روها - خیابون - شده مثل شهر ارواح کلی کاسب ها چک و قسط و خرج خونه و خرید و ... همه به کنار فدای یه تار موی عزیزان هم وطنم . خدا کنه این ویروس کنترل بشه و ای بختک شوم و همه اونهای که گفتی سایه اش از سر مردم کم شه . فقط سلامتی مردم کشورم   

برای حرف مردم زندگی نکن برای دل خودت زندگی کن ، خوشبخت میشی

بچه ها خودمون خودمونو میترسونیم من اصلا برام مهم نبود ولی واقعا نینی سایت دیوونم کرده از دیروز تا حالا بس کنین حرفای خوب ومثبت بزنین

اخی یاد گرفتم امضا بزارم لی لی لی😂😂😂
2706