2733
2739
عنوان

بنظرتون برا خانم ۲۲ ساله چ نوع عینک طبی مناسب قشنگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 63 پست
اره رنگش قشنگه  دیدی منو ؟

اره😆بهت میاد😍 

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
نمیدونم هنوز🤦🏼‍♀️

طلای با ارایش فککنم محشره👌

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره😆بهت میاد😍 

قربونت 😚

حالا رفتی بخری چند لحظه بیشتر بذار رو چشمت بمونه

سرتو بالا پایین کن 

عینکو چند بتر دربیار بزن به چشمت 

بذار بالا رو موهات 

اگر دیدی باهاش راحتی و بهتم میاد بخر

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
قربونت 😚 حالا رفتی بخری چند لحظه بیشتر بذار رو چشمت بمونه سرتو بالا پایین کن  عینکو چند بتر ...

اره باید همینکارو کنم

مرسی دوستم👌

2731
اره باید همینکارو کنم مرسی دوستم👌

فدای تو 😀😍😚

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
منم مثل شما فکرمیکردم اما تست اینک چ عینی ب چ مدل صورت میاد نوشته بود عینک گرد برا صورت گردا مناسب ن ...

آخه من عینک مستطیلی دوتا دارم وقتی میزنم همه میگن ازت میترسیم چه جدی شدی ! 

ولی با عینک گردالیم همه میگن بامزه شدی چقدر بهت میاد 

فریم نازک بخر زیاد ضخیم نباشه دورش 

2740

@nana_maloossss   @اورانوووس   @fati2196    

@عقده_ای_تونم  

سلام بچه ها خداروشکر امروز رفتم معاینه عینک خریدم خیلی نازه فعلا اماده نیس وگرنه عکسش میفرستادم

دورنگ بود یکی آبی پررنگ ک ازدور ب مشکی میخوره فقط قسمت بالاش یکی هم همین مدل رنگ قرمزش دسته هاشم نگین رنگ خودشون داره

من قرمز ورداشتم

ولی دلم پیش آبیست میگم قرمز زود تکراری میشه

بنظرتون چیکار کنم؟

@پیشی12345   @پاستیل_نوشابه    

سلام بچه ها خداروشکر امروز رفتم معاینه عینک خریدم خیلی نازه فعلا اماده نیس وگرنه عکسش میفرستادم

دورنگ بود یکی آبی پررنگ ک ازدور ب مشکی میخوره فقط قسمت بالاش یکی هم همین مدل رنگ قرمزش دسته هاشم نگین رنگ خودشون داره

من قرمز ورداشتم

ولی دلم پیش آبیست میگم قرمز زود تکراری میشه

بنظرتون چیکار کنم؟

@nana_maloossss   @اورانوووس   @fati2196     @عقده_ای_تونم   سل ...

مبارکه عزیزم به سلامتی

به نظرم خوب کاری کردی آبی انتخاب کردی

آماده شد حتما عکس بذار تگمم کن😍😄😘😘😘😘

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈
@nana_maloossss   @اورانوووس   @fati2196     @عقده_ای_تونم   سل ...

مبارکهههههه 😀😀😀

تکراری که بالاخره عینک بعد یه مدت به نظر خودِ آدم تکراریه . من خودم دوست دارم هر سه ماه عینک جدید داشته باشم . ولی نمیشه که 😄😄😄

اتفاقا رنگش خاصه 😍

حالا خریدی عکسشو نشونم بده 😚🤗🤗🤗

مبارکهههههه 😀😀😀 تکراری که بالاخره عینک بعد یه مدت به نظر خودِ آدم تکراریه . من خودم دوست دارم هر ...

سلام مرسییی

اره منم

حتما😍

@پیشی12345   @پاستیل_نوشابه     سلام بچه ها خداروشکر امروز رفتم معاینه عینک خرید ...

سلام عزیزم مبارکت باشههههه 

عکسشو حتما بذار من هنوز نرفتم واسه خرید عینک 

رنگ قرمز با ارایش عالی میشه👌👌

خداجون مرسی که قراره به این زودیا زندگیمو عالی رقم بزنی مررررسسسسی ازت عاشقتم🙈💋
سلام عزیزم مبارکت باشههههه  عکسشو حتما بذار من هنوز نرفتم واسه خرید عینک  رنگ قرمز با ار ...

سلام قربونت عزیزم

ان شاءلله شنبه یکشنبه تحویل میگیرم عکس میزارم

اره😍

@nana_maloossss   سلام عزیزم قربونت حتما😍