2733
2739
عنوان

بچه ها استرس گرفتم از ساعت 6 دارم سرفه میزنم.گلوم میخاره

| مشاهده متن کامل بحث + 1716 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه بار برا بارداری سیاهدانه عسل چند روز صبح خوردم  گلوم آفت زد درد گرفت  احتمال زیاد ...

بله میخواستم خیالم راحت شه از زیاده روی در خوردن گرمیجاته.

ممنون ازت

2728
عامل اصلی سرفه ی خشک. سرما  دود اسپند،سیگار غذاهای تند ترشی اب سرد .صورتتونم بااب گرم بشور ...

گفتید اسفند.من روزی سه بار دود میکنم!پس ازاونم هست.مرسی عزیزم.غذاهامم ک خیلی تند درست میکنم بعد از شامم چای زنجبیل و ارده و خرما!

2738
گفتید اسفند.من روزی سه بار دود میکنم!پس ازاونم هست.مرسی عزیزم.غذاهامم ک خیلی تند درست میکنم بعد از ش ...

منخودم یکسال سرفه های خشک میکردم .الانم میکنم گاهی .اونم شبا. دکتر رفتم بهتر شدم. تمام اینایی هم ک گفتم رو دکتر گفته بود بهم. حالا دوس داشتید ب این توصیه ها عمل کنید. دوست هم نداشتید  تنتون سلامت... بدرود⚘🙏

.

صد در صد بخاطر مصرف گرممی بخصوص فلفله فلفل زیادیش سرفه و گلو درد میاره

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2706