2737
2739

❤️اونایی که نمازشب خواندن قبول باشه ان شاء الله ❤️دعاکنیم برای سلامتی وفرج آقاامام زمان

وهمچنین برای مقام معظم رهبری.... 

شفای همه مریض هابه خصوص مریض های صعب الاعلاج که انشالله شفاعت خدانصیبشان شودو به آغوش خانواده برگردن آمین یارب العالمین... 

اونایی که مشکل دارن انشالله به برکت خداوندتواناگره ازکارشان بازشود...... 

اونایی که حاجت دارند.... اعم ازخانه.. ماشین... مال.. بچه... همسرخوب... وووهزارحاجت دیگربه بزرگیت قسم اجابتشان کن که فقط تواجابت کننده ای....... دعاکنیم برای عاقبت به خیری وسلامتی پدرومادرهایمان که سایه شان ازسرمان کم نشود..... وآنهایی که اسیرخاک هستندانشالله آمرزیده شوندباهدیه یک صلوات .....

وخدایادراین سرمازمستونی هیچ بنده ای روبه حال خودش نگذار وخودت پناهش بده.... 

دعاکنیم برای زندانی هایی که دربندهستند ان شاء الله هرچه زودترازادشوند.... 

و اونایی که حاجت دارن حاجت روابشن وهمه دعاهاهم مستجاب بشه ان شاء الله ...... و ان شاء الله که این ویروس کرو نا ریشه کن بشه

کافیه دردلتان یک آمین یارب العالمین بگویید

التماس دعا.

کاربران گرامی اگرمشکل دارین حاجت دارین مریض دارین وهرچیزدیگرفقط وفقط روی بیاوریدبه وقت سحرگاه..... خدارودروقت سحرگاه بخوانید.... دعا. نماز. وهرچیزدیگررادروقت سحرگاه به جااوریدوبااودردودل کنید به خدای خوبم قسم که بهترازاین سراغ ندارم برایتان......ازنمازشب غافل نشین..... خدارودروقت سحرگاه پیداکنیدکه ازهروقت دیگربیشتردرکنارتان احساسش میکنید... اللهم عجل لولیک الفرج                10صلوات برای ظهوراقاامام زمان (عج) 10صلوات به نیت همه کاربران این سایت.....التماس دعا

منم دعا کنید سالم باشم همیشه برادون پستای رنگاوارنگ بزارم  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا خودت این ویروس رو از سرزمین ما و همسایگان پاک کن 

خدایا لباس عافیت به تن مریضهای ما بپوشان

خدایا اوضاع نابه سامان مملکت رو سامان بده

خدایا جوون هایی که بخاطر مشکلات مالی نمیتونن برن زیر یه سقف ،خودت چاره سازشون باش 

خدایا دامن دوستان منتظر رو سبز کن 

خدایا اول سلامتی دوم سلامتی سوم سلامتی 

آمین یا رب العالمین

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦

بشتاب ای منجی عالم، بشتاب ای روح عدالت

بشتاب ای نور الهی، به جهان کفر و ظلالت

بشتاب ای از تو بزرگی، بشتاب ای از تو جلالت

بشتاب ای نور ولایت، تو عزیز مصر وجودی

تو یگانه منجی عالم، تو شه ثانی عشر هستی

اللهم عجل لوليك الفرج 🙏🏻🌍🍀🙏🏻

به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان "عجل الله" 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمک 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾
2738

11) يَا عُدَّتِي عِنْدَ شِدَّتِي يَا رَجَائِي عِنْدَ مُصِيبَتِي يَا مُونِسِي عِنْدَ وَحْشَتِي يَا صَاحِبِي عِنْدَ غُرْبَتِي يَا وَلِيِّي عِنْدَ نِعْمَتِي يَا غِيَاثِي عِنْدَ كُرْبَتِي يَا دَلِيلِي عِنْدَ حَيْرَتِي يَا غَنَائِي عِنْدَ افْتِقَارِي يَا مَلْجَئِي عِنْدَ ضْطِرَارِي يَا مُعِينِي عِنْدَ مَفْزَعِي 

اى ذخیره هنگام سختى من اى امید من در برابر پیش آمدهاى ناگوار اى همدم من هنگام ترس و وحشت اى رفیق من در غربتم اى صاحب اختیار من در نعمتم اى فریادرس من در غم و اندوه اى دلیل و راهنمایم هنگام سرگردانى اى توانگرى من هنگام ندارى اى پناه من هنگام درماندگى اى کمک کارم در بیچارگى و پریشانى 

(14) يَا دَلِيلَ الْمُتَحَيِّرِينَ يَا غِيَاثَ الْمُسْتَغِيثِينَ يَا صَرِيخَ الْمُسْتَصْرِخِينَ يَا جَارَ الْمُسْتَجِيرِينَ يَا أَمَانَ الْخَائِفِينَ يَا عَوْنَ الْمُؤْمِنِينَ يَا رَاحِمَ الْمَسَاكِينِ يَا مَلْجَأَ الْعَاصِينَ يَا غَافِرَ الْمُذْنِبِينَ يَا مُجِيبَ دَعْوَةِ الْمُضْطَرِّينَ

اى راهنماى سرگردانان اى فریادرس فریادخواهان اى دادرس دادخواهان اى پناه پناه جویان اى امان بخش ترسناکان اى کمک مؤ منان اى رحم کننده مسکینان اى پناه عاصیان اى آمرزنده گناهکاران اى اجابت کننده دعاى درماندگان 

اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها وسرالمستودع فیها به عددما احاط بهی علمک

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
چه اصفهانیه اصیلی هستیا .

نیسدم اصفهانی لهجشونو دوست دارم

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
2706