2737
2734

من خیلی ناراحتم 

گریم گرفته 

الآن وسایل جهاز رو گذاشتم تو دیوار دارم دعا می کنم براش مشتری پیدا بشه

ای کاش بشه

ای کاشکارم دست بشه

لطفا وسط فاز رقصتون برا منم دعا کنید

ان شاءالله همیشه خوشحال باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی ناراحتم  گریم گرفته  الآن وسایل جهاز رو گذاشتم تو دیوار دارم دعا می کنم براش مشت ...

چرا جهازتو بفروشی؟

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝
2728
پنیر و پسته 🤔 فکر خوبیه ... تن ماهی و برنجم هست... موندم بین دوراهی

پنیر دوست ندارم برو تن ماهی بخور منم پا شم نوتلا بخورم البته وقتی به این فکر میکنم که مجبورم دوباره مسواک بزنم پشیمون میشم از خوردن

من میرم گم میشم تو دنیایی که هیچ اسمی از تو توش نیست😞
من خیلی ناراحتم  گریم گرفته  الآن وسایل جهاز رو گذاشتم تو دیوار دارم دعا می کنم براش مشت ...

ما هم مشکل داریم عزیزم 

ولی بعضی مشکلا از توان ما خارجه چرا خودمو عذاب بدیم؟ ولی حس من دست خودمه با تلاش میتونم هدرمون های مغزمو کنترل کنم ... منم یه وقتایی غم عالم رو دلمه... ولی میگذره... هیچ دری بسته نمیمونه 

حال مان و فال مان تلخ است و شیرین می زنیم .... !
2738
چرا جهازتو بفروشی؟

چون دارم جدا میشم

به پولش تا حدی نیاز دارم و دیگه جا هم برای نگه داریش نخواهیم داشت

با چه ذوق و شوقی خریدمشون

چقدر گشتم تا پیداشون کردم

کلا همه اینا به کنار کلی زجر کشیدم ای کاش خدا اون نامرد رو نبخشه 

پنیر دوست ندارم برو تن ماهی بخور منم پا شم نوتلا بخورم البته وقتی به این فکر میکنم که مجبورم دوباره ...

😒 پنیل میخولم پسته بتونم بخورم 😍😁😁 با یه قهوه اعلا 🤔 

حال مان و فال مان تلخ است و شیرین می زنیم .... !
چون دارم جدا میشم به پولش تا حدی نیاز دارم و دیگه جا هم برای نگه داریش نخواهیم داشت با چه ذوق و شو ...

😔😔😔خیلی ناراحت شدم کاش میتونستی نگه داری  اگه بخوای ازدواج کنی لازمت میشه ..غصه نخور خیرشو میبینه...زندگی ادامه داره قوی باش ...

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝
😔😔😔خیلی ناراحت شدم کاش میتونستی نگه داری  اگه بخوای ازدواج کنی لازمت میشه ..غصه نخور خیرشو م ...

مرسی دوستم

من از خیر ازدواج کردن گذشتم 

دارم از جهنم خلاص میشم

ببخشید ناراحتتون کردم🤦‍♀️

😘🌷

2706