2737
2734
عنوان

قربونش بشه مادر به تنهایی

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 52 پست
دلم رفت که،دختر دار بشم👌

واقعا...حدا ی عسلشو بهت بده انشالله‌...دارم شیر میدم واست دعا کردم دوستم...

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چن وقتشه پسر من شعرم میخونه آقا خرتوشه موشه سوراخ آخ کارت داره آزاره بخوله پیش مامانم می می😂😂😂😂

من اتل متل واسش میخونم میگه تتل تتل ددویه😂😂😂ولی دوبار گفت الان فقط میگه تتل تتل😂😂

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2728
چه عجوبه ای وروجک 

خخخخخخخ من بهش میگم کره خرگوش...خودشو واسه باباش انقدر  لوس میکنه...جلو شوهرم محل من نمیزاره😂😂😂خیلی وروجکه 

من اتل متل واسش میخونم میگه تتل تتل ددویه😂😂😂ولی دوبار گفت الان فقط میگه تتل تتل😂😂

جونم پسر منم  الانم شده کپی کار به باباش میگه حسین آ یعنی حسین آقا بیا برو زنگ میزنه میگه حسین ماست موز من یبار گفتم ماست و موز بگیر🤣🤣🤣

2740
جونم پسر منم  الانم شده کپی کار به باباش میگه حسین آ یعنی حسین آقا بیا برو زنگ میزنه میگه حسین ...

وای خدا جیگرشوووو😍😍😍😂😂😂😂از طرف من ماچش کن تروخدا من ضعف کردم...هزار ماشالله به جونش

وای عزیزانم انشالا خداتک تک بچه هاتون حفظ کنه همه مادرای چشم انتطارو هم ب حق علی اصغر زودتر بارداربشن و بچه سالم بدنیابیارن..منم ی خواهرزاده شیرین زبون دارم تواین رنج سنیا

وای عزیزانم انشالا خداتک تک بچه هاتون حفظ کنه همه مادرای چشم انتطارو هم ب حق علی اصغر زودتر بارداربش ...

انشالله ملائک خیر از کنارت رد بشن و آمین بگن...خدا حفظشون کنه الهی 

ممنونم عزیزم ان شالله ی پسر سه سال و نیمه دارم دوست دارم دومی دختر بشه

انشالله میشه گلم 

توروخدافقط دعام کنیدعشقم برگرده و بیادخواستگاری بهم برسیم..مرسی فدای دعای خوشگلت عزیزم

انشالله انشالله گلم ❤❤❤❤❤❤

2706