2703
2553
عنوان

قربونش بشه مادر به تنهایی

454 بازدید | 52 پست

حالا نگید چه ندید پدیده این زن پسرم بیست ماهشه انقد شیرین حرف میزنه😘😘😘 وای وای خدا دلم براش غش میره به من میگه به به کوچولو می می بخول آخه تو خودت به به کوچولویییی

برا خودش بازی میکنه میگه کیه کیه منم منم😂😂😂 نمیدونید چه دلبری میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خدا حفظش کنه جیگرگوشه تو..منم ی دونه از این قند عسلا دارم...یکسالشه...به خودش میگه بته سیطون 😂😂😂یهنی بچه شیطون...گوشیو برمیداره میزاره دم‌گوشش میگه الووووو 😂😂😂حرف میزنه تند تند ..‌برام نانای میکنه میرقصه قرتی خانوم

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2714
وای جووون دختر

آهنگ بشنوه قر میده سریع حتی موقع شیر خوردن 😂😂😂میگم نانای کن زود میرقصه

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
وااااای حرف میزنه 😍 دختر من فقط بابا . دد .به به .ماما میگه 

اینم کلمه کلمه میگه...ی بار نشسته بود میگفت بته...سیطون...نمیتونه دوتا کلمه رو با هم بگه بریده بریده میگه...ی بار میگه دیگه تکرار نمیکنه...ی بار گفت باشه ولی همون ی بار بود دیگه هر چی گفتم نگفت...اسم باباشم ی بار صدا کرد ولی دیگه نگفت ...ولی دده ماما بابا نه... به به.. الو...میگه اسم منم مخفف میگه 😂😂😂

2706