2737
2739

بد بختی نیس خواستگارامو میبینم ازدواج کردن چ کارایی واسه زنشون میکنن حس میکنم میخام ب من بگن ببین زن ما نشدی چیو از دست دادی؟

باور میکنید با ی بچه یه ساله حرصم میگیره ک چرا انقد زود ازدواج کردمو همش دلم میخاد برگردم عقب؟

اونم وسط این ک ر و نا لعنتی😔

من مجردم دلم شوهر میخواد بگه نفسم نترس اگه گرفتیم باهم میگیریم هی با پتوم درد و دل میکنم بو سگ مرده گرفته    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مجردم دلم شوهر میخواد بگم نفسم نترس اگه گرفتیم باهم میگیریم هی با پتوم درد و دل میکنم بو سگ مرده ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂وای خیلی باحالی تو 

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
2728
2738
من مجردم دلم شوهر میخواد بگه نفسم نترس اگه گرفتیم باهم میگیریم هی با پتوم درد و دل میکنم بو سگ مرده ...

امضاتم قشنگه

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
😂😂😂😂😂😂😂😂😂وای خیلی باحالی تو 

پتوم از خودم باحال تره

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
2706