2737
2739
عنوان

قصد مهاجرت 💙

| مشاهده متن کامل بحث + 1196 بازدید | 78 پست
من هیچوقت برای درس نمیرم میزارم برم سرکار بعدش هم میرم استرالیا چون رفاه عمومیش بالاعه البته سوئد هم ...

بله 

استرالیا مهاجرت کردن سخته و شرط و شروط زیادی داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حقوق رو نمیشه رفت کشور دگ چون هر کشور قانون خاص خودشو داره  تصور کن انگلیس بیاد از قانون ایران ...

عزیزم شما هر رشته ایم باشی باید آزمون اون کشور رو قبول شی انگلیسم با ایران ی توافق نامه امضا کردن ک وکلای ایرانی میتونن برن انگلیس آزمون وکالت بدن(بدون نیاز ب تحصیل حقوق تو انگلیس)اگه قبول شدن پروانه وکالت انگلیسم میگیرن واسه اینه ک میگم فقط انگلیس بدرد میخوره ولی واسه ادامه تحصیل هر کشوری میشه رفت

2728
بله  استرالیا مهاجرت کردن سخته و شرط و شروط زیادی داره

اره ولی حالا تورشته ما الان دارن خوب میگیرن فقط باید مثلا دانشگاه دولتی درس خونده باشی حساب بانکی امتیاز بالا توآزمون زبان این حرفا

قدرتمندترین فرددرجهان کسی است که اکثراوقات تنهاست....        هنریک ایبسون
عزیزم شما هر رشته ایم باشی باید آزمون اون کشور رو قبول شی انگلیسم با ایران ی توافق نامه امضا کردن ک ...

پس اینطوری عالیه اگ رشتت حقوقه تلاش کن تا بری 

2738
تو گوشی شوهرم کلی چیز میز دیدم از کدوم بگم  از پیامهای دخترای خارجکی تو میل هاش یا از فیلم ه ...

ای داد بی داد 

چیزی بهش گفتی؟؟

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
بپر چمدون خودم ☺

۱

۲

۳

پریدم فقط جون هرکی دوس داری یه جوری زیپو ببند گوشت تنم لاش نمونه راه درازه دردم میاد 

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
به احتمال زیاد بعد سه سال کانادا اقدام کنم 

انشالله میری کاندام عالیه

سلام دوستام من یه پیچ اینستاگرام آشپزی دارم خوشحال میشم حمایتم کنین و نظراتتون و بهم بگین ایدی پیجم arina-family.منتظرتون هستم عشقا 😘😘😘😘
2706