2733
2739
همون لحظه ریجسترکرد؟اخه برامن گفت ۱۵روز طول میکشه فعال شه

نه برای من همون روز اقدام کرد هر کاری کرد نشد دو سه روز بعدش ریجستر شد 

چون من وسواسم داشتم شدید همش میترسیدم ریجستر نشه چند بار رفتم موبایل فروشیه گفتم من صبر نمیکنم برام زود ریجسترش کنید ولی طبیعتا بیشتر از دو سه روز نباید طول بکشه

:/حیف نبود همسر منم یه ۶شکسته :(کلی هم عکس ب باد رفت گوشیتو بفروش دوتا باهاش ایکس بخر 😐😂گناه دار ...

😂😂 وای نه شوهر من تعادل نداره عصبی میشه گوشیو حتما باید بشکنه تا اروم شه همون نوکیا بستشه 

منم کلی از عکسامون پریدد خیلی ناراحت شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون پس بزار نوکیا دستش باشه خیلی بده هیچکاری نمیشه کرد😭

اره واقعا 

شوهر من تا الان دوتا گوشی هوشمند شکسته دوتا هم گوشی نوکیا معمولی این پنجمین گوشیشه تو این یکسال اخیر😏 دیونست این ادم 

2731
نه برای من همون روز اقدام کرد هر کاری کرد نشد دو سه روز بعدش ریجستر شد  چون من وسواسم داشتم شد ...

منم اتفاقااسترس دارم که نکنه فعال نکنه الانم مسافران تاعید برنمیگردم البته امروز یه پیام اومد برام،نوشته

مالک دستگاه شماره۰۹۱۰۰*******است درصورت خرید ازفروشنده کد فعال سازی گرفته وباشماره گیری

نمی‌دونم این چیه برام اومده شماره خودم سه رقم وسطش ستاره زده

ازکجابفهمم ریجسترشده اینه،گفت برو۱۵روزطول میکشه ازپاساژ۴سوخریدم بااینکه جای امنیت ولی من استرس دارم

منم اتفاقااسترس دارم که نکنه فعال نکنه الانم مسافران تاعید برنمیگردم البته امروز یه پیام اومد برام،ن ...

خب اگه شماره مالکو زده که گوشی ریجستر شدست فقط باید انتقال مالکیت بده برات

گوشی رو‌ نو خریدی یا دست دوم؟ 

نباید این پیام برات بیاد✋🏿 

گوشی که ریجستر نشده باید پیام بده دستگاه جز دستگاه های قانونی ثبت شده نیست و از فلان تاریخ سرویس نخواهد گرفت

2738
شماره خودمه آکبند بود به اسم‌خودم وثبت شده اول واخرشماره که شماره خودمه سه رقم وسط ستاره زده

خب پس ریجستر شده گوشی 

کد *7777#رو بزن استعلام بزن شناسه گوشیتو وارد کن بهت میگه ریجستر شده یا نه