2733
2739
من دارم ولی نمیدونم حتی واسه نصب یه برنامه ساده میبرم بیرون عایدیش روفراموش کردیم☹️

عزیزم اپل آیدیت رو که تو همون گوشیت میتونی ببینی فقط اگر رمزش رو فراموش کردی میتونی بازیابی رمز بزنی از طریق ایمیلت که درواقع اپل آیدیت هست میتونی مجدد بازیابی پسورد کنی

همین که تو را دارم، بهترین هدیه ی دنیا را دارمدیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در میان گل ها به دنبال زیباترین گل نیستم توکهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها، کودک من روزبه روز بزرگ تر میشوی و من عاشق تر،پسرک من، ممنونم که به دنیای من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی،دوستت دارمبیشتر از دیروز،کمتر از فردا❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر عزیزم میشه دختر من و لایک کنی من جز شماها کسی رو ندارم واستون صلوات میفرستم ❤️😘😘https://www.instagram.com/p/B8_RSDFhndY/?igshid=15d0n3n2i32zi

سلام دوستام من یه پیچ اینستاگرام آشپزی دارم خوشحال میشم حمایتم کنین و نظراتتون و بهم بگین ایدی پیجم arina-family.منتظرتون هستم عشقا 😘😘😘😘
2728
مرسی عزیزم کلی تلاش کردم ازایتونزدان کنم نشد    

اگر بخوایی با آیتیونز کار کنی از چشت میافته😂 از اپ استور برنامه هات رو دانلود کن

همین که تو را دارم، بهترین هدیه ی دنیا را دارمدیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در میان گل ها به دنبال زیباترین گل نیستم توکهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها، کودک من روزبه روز بزرگ تر میشوی و من عاشق تر،پسرک من، ممنونم که به دنیای من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی،دوستت دارمبیشتر از دیروز،کمتر از فردا❤️❤️❤️

کارای شوهر همه چیز دونمه  واسه عقد گرفته بود واسم ولی میگه ایدیش رو یادم رفته دستمو بسته یه بنده خدای می کفت اگه ای دیشو داشته باشه هرچی تو گوشی بوده رو دوباره بالا میاره

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️
2740