2733
2739
عنوان

فک کنم ناراحت شد😔😔😔😔

384 بازدید | 12 پست

امشب خاله شوهرم اومده بود خونه مادر شوهرم.بعد زنگ زدن ما هم رفتیم اخه نزدیکیم به خونه مادر شوهرم.خالش اومد جلو دست بده من با خنده گفتم وای خاله نههههه گفتن دست ندید.همه خندیدن حتی خودشم خندید.به نظرتون ازم ناراحت شده؟؟؟

الهی و ربی من لی غیرک 💞   💞السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگرم ناراحت شده اشکال نداره عوضش تو ذهنش میمونه با کس دیگه دست نمیده.

شما هم با عرض معذرت بمون تو خونه دیگه.مهمون بازیو فعلا تعطیل کن

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه
2738

آخه ناراحتی نداره.من که رفتم داخل خونه خالش دستشویی بود.بعد اومد بیرون حتی من از جام بلند شدم و احوالپرسی کردم.بعد اومد جلو دست بده.....

الهی و ربی من لی غیرک 💞   💞السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن 💞
اگرم ناراحت شده اشکال نداره عوضش تو ذهنش میمونه با کس دیگه دست نمیده. شما هم با عرض معذرت بمون تو خ ...

مامان شوهرم زنگید ما هم رفتیم ۱ساعت

نه خوب کاری کردی دست ندادی اصلن نباید میرفتی فقط که دست دادن نیس کلن قطع رفتو امد تا مدتی

به نظرت آقایون رو میشه کنترل کرد؟؟؟؟؟