2737
2734
عنوان

کسی خیر نمیشناسه

201 بازدید | 15 پست

میدونم الان خیلی هاتون میگید باز شروع شد و خیلی چیزا

اما این مورد اگر واقعا ادم دست بخیر میشناسید معرفی کنید خانمی هستش توی روستا خونش فرسوده و درحال تخریبه ۵۰سالشه تحت پوشش کمیته امداد هستش و میگن وام نمیتونه بگیره ک کمیته امداد هم بخاطر تک نفر بودنش براشون نمیسازه من با دخترش دوستم

اگر کسی میدونید معرفی کنید ما خودمون مشکل‌مالی داریم ولی باز‌تا حدی که بشه کمک میکنیم ولی به یه حمایت اساسی نیاز داره

یک نفره و یه خونه در حد۳۵مترم براش کفایت میکنه

دوستان ثواب داره

خودتون نمی تونید به خیره شهرتون معرفی کنید ثواب داره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
استارتر عزیزم با عرض شرمندگی و با اجازتون خانومای خشگل میشه لطفا برام گزارش بزنین لطفا خواهش میکنم& ...

اومدم بزنم تعطیل شده بود  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
متاسفانه کسی رو نمیشناسم دارم دنبال یه خیریه ای جایی میگردم اگر پیدا کنم

همه شهرها خیریه دارن

تحقیق کنی پیدا میشه

2706