2737
2739
عنوان

نامزد عوضی

652 بازدید | 29 پست

خانوما من دو ساله نامزدم تنزدیک ۴ ماه با نامزدم اختلاف داشتمو بهم زدم سر اینکه بهم دروغ میگفتو شبا میرفت بیرون بعد ۴ ماه دوباره برگشتم با منت کشیه خودش،قراره عروسیو گذاشتیم ولی دوباره نشد،حالا الان هلاوه بر خودمون خوانوادهامونم مشکل پیدا کردن و منم چیزای دیگه ازش دیدم یکی اینکه دوباره بهم دروغ گفت دومیش اینکه دختر عمش یه پست تو اینستا گذاشته بود بهش دایرکن داده جون بخورمت(،من یواشکی تو اینستاشم)

خانوما ما باهم نامزدیم ولی نامحرمیم ولی من باهاش رابطه داشتم البته سطحی بوده ها ،ولی بخاطر عذاب این موضوع ازش جدا نمیشم و دوباره برگشتم تروخدا بیایین بگین چیکار کنم دارم میمیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خوووولی جدا شو این ادم دروغگو به چه دردت میخوره 

رابطه داشتی که داشتی

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭

رابطه داشتی ک داشتی!اگه نمیتوتی ادامه بدی کات کن.ببین چی ب صلاحته!الان خانوما سه تا بچه سقط میکنن هتوز بعنوان دوشیزه ازشون یاد میشه.ول کن این حرفا رو.خودتو بیچاره نکن.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

الان جدابشی بهتره یا دوسال دیگه بایه بچه؟😐ادما هیچوقت تغییر نمیکنن این به من ثابت شده

وقتی میبینی مناسب نیست بذار کنار

رابطه هم داشتی که داشتی فدای سرت

هیچوقت از گذشته یه آدم علیه ش استفاده نکن،چون ممکنه خدا گذشته اون آدم رو تبدیل به آینده تو بکنه...

ترووووخدا جداشو مثل من نشی

اینجور مردا هیز وکثافتن 

دقیقا مثل شوهرمن ک پدرمو دراورده از نامردیش و خیانتاش پیرم کرد بااینک فقط۱۹ سالمه همش میگم کاش توعقد جدامیشدم

چه زیباست انتظار آمدنت پسرم💋

ازدواج کنی باهاش عذاب وجدانت حل میشه؟؟؟به خاطر این نمون باهاش هر وقت واقعا دوسش داشتی وفهمیدی همونیه که میخواستیش تصمیم به ازدواج بگیر اگه نه که همینجا تموم کن بره کشش نده چون بیشتر خودت ضربه میخوری

2706