2737
2739

با این او ضاع رفتن بچه ها به مدرسه درسته.یانه نظر سنجی

تعداد رای : 56
نظرسنجی
بله موافقم تعطیل بشه تا۱۵ اسفند
29
51%
نه موافق نیستم
3
5%
تا آخر اسفند بهتره
24
42%
خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه عزیز من وقتی که مدرسه ها تعطیل بشه و خونواده ها باخیال راحت پاشند برن مسافرت این تعطیلی چه سودی ...

اونا نادون.ولی اون بدبخت های که رعایت میکنن دارن چوبش رو میخورن

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞

اگه تعطیل کنن ومردم بشینن خونه هاشون خوبه...ولی ....خودمون میدونیم که بعدش چیکارمیشه

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
2738

از منظر کلی بله من موافقم، ولی از منظر پسر همسایه طبقه بالایی نه موافق نیستم 😕😕

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

استارتر عزیزم ❤️❤️❤️با اجازه 

میشه دختر منو تو مسابقه لایک کنین براتون صلوات می فرستم https://www.instagram.com/p/B8_RSDFhndY/?igshid=yfrc27za6z5z

سلام دوستام من یه پیچ اینستاگرام آشپزی دارم خوشحال میشم حمایتم کنین و نظراتتون و بهم بگین ایدی پیجم arina-family.منتظرتون هستم عشقا 😘😘😘😘

آره ک مردم بافرهنگ و با شعور ایران پاشن برن سفر

حقمونه جنبه ندارن بعضیا تر و خشکم باهم میسوزن دیگه

اگه مث ادم تو خونه مینشستن وضع این نبود

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

من اشتباهی زدم..تا15فروردین تعطیل بشه عالیه..اصلا بشه نشه.من دخترمو نمیفرستم😬

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
2706