2733
2739

بستگی ب رشته ات داره و شغلت

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما مهاجرت کردید

قصدشو داریم

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
از چه طریق البته اگر دوست دارید پاسخگو باشید ممنون

نمیدونم!

شوهرم بیشتر مایله و چون رشتشو قبول ندارن رفتنش سخته، آلمان ک راحته زبانش سخته!

رشته من رو ک از اساس قبول ندارن(حقوق)

شاید رشته های مورد نیازشو دنبال کنم تا از طریق کار ،من برم و ب دنبال من شوهرم بیاد

فعلا زبان میخونیم،البته این ترم رو من نرفتم

2738
ببخشید من میتونم ازتون مشورت بگیرم؟

منم زیاد نمیدونم

شوهرم میخواد مهاجرت کنیم

سوال سختی ندارم.فقط نمیدونم برا تحصیلی باید چیکار کنم اونا هم آزمون دارن مثل کنکور؟یا باید مقاله بد ...

باید لیست درخواستیشونو از سایت مطالعه کنی

معمولا هرچی درس کمتر خونده باشی یا مدرکت پایینتر باشه رفتنت راحتتره فقط میمونه زبان اون کشور!

اگه نخصص خاصی داشته باشی ک مورد نیازشون باشه خیلی رفتنت آسونه. مدرک بین المللی خیلی راه گشاس

بعضی رشته ها باید معادل سازی بشه که چندین نوبت امتحان تو سال تو کشورای مختلف و یا شهرهای مختلف ایران داره.. هزینه برداره و گاها سخت چون باید زبانت فول باشه

بخوای ادامه تحصیل بدی کنکور ندارن فقط باید هزینه کنی ک با پولی ک بخوای از اینجا ببری هیچی نمیشه. باید کار کنی و خرج تحصیلتو دربیاری. ب پول اونا چیزی نیست برای ما شاید ۲میلیارد کم کمش هزینه کل دانشگاه بشه 

کدوم کشور پناهنده یا قانونی با چقدرسرمایه

استرالیا

قانونی

حدودا نفری ۵۰۰تومن

2706