2737
2734
عنوان

ذکر یا جوادالائمه در ماه رجب

1340 بازدید | 39 پست

هر روز  تسبیح (1400) ذکر یا جوادالائمه رو به هر نیتی در ماه رجب بخوانید انشالله به زودی به آن حاجت میرسید

من به نیت بچه دار شدن همه اونایی که بچه می خوان و همچنین برای رفع بلای مردم کشورم و جهان از ویروس ک.ر.و.ن.ا می فرستم

شما چه حاجتی دارین بگین تا در ذکرهامون یاد حاجت همدیگه بکنیم

دعا در حق همدیگر قبول هس

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان

من کارپیداکردن شوهرم

چندماهه بیکاره مستاجرم هسیم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من‌خونه بخرم به زودی زود بادلخوش‌و تن سالم

و اینکه درحال حاضر صاحبخونمون با قیمتی که مدنظرم هست موافقت کنه و بیخیال قیمت نجومیش بشع

و اینکه زندگیم با همسرم گرم و پراز اسایش و ارامشو شادی باشه

2738
من کارپیداکردن شوهرم چندماهه بیکاره مستاجرم هسیم

دعای مقاتل رو بخون صد مرتبه

این ذکر هم بگو

نذر مشهد هم بکن

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
منم از امروز شروع کردم بیشتر هم به نیت کار همسرم و ریشه کن شدن این کرونای لعنتی 

انشالله قبول بشه 

از همه مردم دنیا رفع بلا بشه

همه حاجت روا بشیم

به امید حق

به حق امام جواد علیه السلام

2706