2737
2739

بچه ها مامانم اینا رفتن مشهد 

دو روز دیگه میان 

منم تو این مدت خونه خودم بودم با بچه هام حالا میدونم بیان سریع میان خونه ما دیدن بچه هام چون خیلی وابسته اند و این چتد روزم هی عکس و فیلم فرستادم براشون 

چکار کنم شما بگید؟؟؟؟ توی مشهدم شنیدم خیلیا گرفتن اها راستی از مشهد اصفهانم رفتن 

خدا بخیر کنه اینا چ دلی دارن 

بگید من چی بگم ک ناراحت نشن و نیان پیشمون 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وای مامان منم اصلا رعایت نمیکنه....میگم ماسک بزن دستت بشور...دستکش استفاده کن...میگه واااااااااااااااااااااای شماها خیلیییییییی حساس شدید  

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2738
دور از جونتون بگو سرما خوردیم که نیان 

اووههه اینجوری بگم بدتر میان ببینن چ خبره

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

مامانت صد در صد خودش میدونه

مامان منم پر پر داره میزنه واسه بچه خواهرم ، ولی خودش نمیره به خواهرمم گفته نیا ، اونم نمیره

مامانت میدونه نباید بیاد

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
وای مامان منم اصلا رعایت نمیکنه....میگم ماسک بزن دستت بشور...دستکش استفاده کن...میگه واااااااااااااا ...

مامانم میگه نفسم میگیره اگه ماسک بزنم

زنگش بزن گریه و اینا ک وای بچم مریضه نیایید اینجا نگرانتونم

دکتر گفته باید داخل خونه قرنطینه بشه تا خوب بشه

بگو سرما خوردگیه ولی سیستم ایمنی بدنش ضعیفه دکتر ممنوع الملاقاتش گرده گفته اصلا نباید جایی برید یا کسی بیاد پیشش

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2706