2733
2739
عنوان

بیاین لطفت!نظرتون درباره مشهدیا

| مشاهده متن کامل بحث + 4555 بازدید | 90 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم متولد مشهدم (اصالتا مشهدی نیستم) مشهد رو دوس دارم

اما اخلاقاشون رو من نمی پسندم..یجوری با آدم دعوا دارن انگار..یه بار ماشینمون خراب شده بود نیاز به هل دادن داشت هیچ کی نیومد کمکمون کنه خدا شاهده..شوهرم رفت به یکیشون گفت بیا کمکمون کن خواهش کرد..گفت مو کمروم درد مکنه دیسک دروم..دیدم چند تا بچه اومدن 

راننده های اسنپشم عصبی ان صبر ندارن..همش شاکی ان

فوق العاده اهل حساب کتابن و خسیس

2728
معمولا پشت سرهرشهری یه چیز معروف میگن.ولی خوبو بد همه جاهست.یه بدیه مشهدی ها رانندگیمونه.که البته چو ...

😃😃😃عزیززززم 

ماهردفعه میایم فقط محوه رانندگیا میشیم ک چطور بهم نمیخورن. یعنی واقعا من بعضی جاها جلو چشممو میگیرم شوهرم میگه ول کن رد کرد😁😁

مامان ۳ تا فسقلی🥰🥰
2740
تو همین سایت از تمام نقاط کشور هستن که این مدلین😂 نمیشه همچین چیزیو نسبت داد به شه یا قوم خاصی

درسته ولی مادر خودم مشهدی هستن.بعضی  از اقوامشون این مدلی هستن.مثلا مدام میگن رفتیم فلان رستوران بالاشهر و فلان غذای لاکچری رو خوردیم صورتحسابمون شد ی تومن.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
من خودم متولد مشهدم (اصالتا مشهدی نیستم) مشهد رو دوس دارم اما اخلاقاشون رو من نمی پسندم..یجوری با آ ...

منم هر وقت تو اتوبوس ميگفتم برام،من كارت بزنن پولشو بدم،همه ميگفتن شارژ ندارن 😂

و اینکه بازاریاش فوق العاده اهل دودوتا چهارتان یه چیزی بکشن از آدم..خیلیییب زرنگن...یه فروشنده به خاطر فروش جنسش هزار تا دروغ میبافه

من خودم مشهدی محسوب میشم ها..به همسرمم میگم من مشهدی ام..یه وقتی برنخوره به کسی

😃😃😃عزیززززم  ماهردفعه میایم فقط محوه رانندگیا میشیم ک چطور بهم نمیخورن. یعنی واقعا من بع ...

شوهر منم همین جوری رانندگی میکنه 😅

بهش هم که میگم برا چی اینجوری رانندگی میکنی، میگه تو بلد نیستی ترسویی 

منم هر وقت تو اتوبوس ميگفتم برام،من كارت بزنن پولشو بدم،همه ميگفتن شارژ ندارن 😂

😂😂😂 

البته تاحدودی حق دارن چون الان خیلی باجه های شارژ کمه و مبلغشم سرراست نیس خیلیا قبول نمیکنن بنظرم ادم باید قبلش شارژ کنه کارتشو 

یا اینکه پولشو بده به راننده

مادرشوهر مشهدیا چطورن ؟؟

نامزد قبلی من مشهدی بودن ازطرف مادری.

مادرشوهره منو درسته قورت میداد هرسری تیکه مینداخت جلو بقیه خیلی خوردم کرد خداروشکر ک بهم خورد. ولی برعکس خودش مادرش گل بود مظلوم و دوست داشتنی.

خوده پسره هم ک نگم برات شیطوووووووون

مامان ۳ تا فسقلی🥰🥰