2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتارای عجیب،یکی از اشناها عقد کردن تو محضر بعد اومدن خونه،همه درحال بزن و برقص و شادی یهو عرو ...

خاک تو سرم شوهر منم یه کار این مدلی داره که نمیگم قطع دسترسی میشم 

مشکلات خود را شکلات کنید 😉
2728

تو عروسیه دوستم یه دختره چاق قد بلند شورت لی پوشیده بود جوری ک خم میشد خط مطاش پیدا بود با کتونیه سفید.همشم وسط بود.تو عمرم این تیپ و ندیده بود.شورت لی و نیم تنه با کتونی سفید.خودشم واسه همه میگرفت🤦‍♀️🤦‍♀️

خدایا میدونی ک دار و ندارمی..پس خودت مواظبم باش
2738
تو یه عروسی فیلم بردار  گفت میخوام از عروس داماد فیلم بگیرم کسی نیاد، وقتی عروس داماد خواستن بر ...

تصورش کردم ترکیدم🤣

سلام😁چیشده چتونه🤯قر_طینه ای تو خونه😷هی تاپیک میزنین🥴ماروهم اسکل کردین توخونه🥵

تو ی عروسی زنه اومد خیلی با کلاس عربی رقصید شرت زیرش نداشت دامنشم کوتاه مشکی هی میچرخید میریخت بیرون اخرشم پاهاشو 180 باز کرد اونجاشو چسبوند زمین😷100 عفونت گرفت بعدش البته خداروشکر ندیدمش ویروسو😂😂😂😂😂

پیری میگفت اگر میخوای جوان بمانی راز دلت را فقط ب کسی بگو که" د وستش داری و دوستت دارد"  خندیدم و گفتم پس چرا تو جوان نماندی؟؟!!!!              پیر لبخند تلخی زد و گفت:"دوستش داشتم..اما دوستم نداشت"                                                                  اسمم رزاس😍😍(رزا بودم وقتی رزا مد نبود)                 تاریخ شروع رژیم ۱۷/۴وزن:۷۶/۹۰۰😑😑🌸🌸🌸🌸هدف اول ۷۰😐🌸🌸🌸🌸هدف دوم:۶۵😊🌸🌸🌸🌸هدف سوم:۶۰😛😛🌸🌸🌸🌸🌸هدف اخر۵۸😍😍😍😍😍 من میتووووووووونم😍😍

حنابندون دختر عمم رفتیم، چایی آب نیاوردن، میوه وشیرینی چیده بودن تو سفره پذیرایی نکردن، رفتن از سوپری محل، بیسکویت آب و میوه آوردن،آب میوه گرم بود

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
یه عروسی دیگه رفتیم گوشی خواهر عروس توتالار گم شد.آخر مجلس متوجه شد گوشیش نیست رفت تو میکروفن اول ته ...

اخرش پیداشد

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
2706