2737
2739
عنوان

بیاید براتون محلول ضد عفونی کننده آوردم +عکس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3319 بازدید | 62 پست
من دیشب برا شوهرم درست کردم  شیشه ی عطرش رو که خالی بود الکل و اب ریختم گذاشتم تو لباسش گفتم ه ...

کاره خوبی کردی 😊 حداقل کمی هم که پیشگیری کنه خودش خیلیه🙂

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرکه و اب بزارین تو قابلمه رو بخاری یا رو گاز هوای خوته رو تصفیه کنه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
بچه ها برام گذارش بزنیم. هول شدم عکس نی نیم پست اول گذاشتم

زدم

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2731
عه نمیدونستم😐 پیش ما هست ولی گرون شده خیلی😑

کجایی😩

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
من الکل ۹۶درصد دارم فقط میخام برای دستگیره در و گوشی و آیفون استفاده کنم میشه؟؟؟یا حتما باید با آب م ...

با آب مخلوط کن فکر کنم خراب بشن😊 هم رقیق میشه هم حجم زیاد تر میشه هم به چیزی آسیب نمیرسونه☺

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
کجایی😩

خوزستانم چون خوزستان هنوز نیومده بعضی جاها پیدا میشه😁

2740
افروز یا دتول بخرین .

صابون دتول هم خوبه؟؟

خوزستانم چون خوزستان هنوز نیومده بعضی جاها پیدا میشه😁

روز اول میگفتن‌اومده که؟پس شایعه بوده؟هواچطوره ؟

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
اره واقعا اخه اصلا میترسم برم داروخونه حتی محیطش شلوغ و الوده س یکم الکل داشتم خونه باهمون درست ک ...

بدبختی اینه که الکل هم داره کم یاب میشه😑

روز اول میگفتن‌اومده که؟پس شایعه بوده؟هواچطوره ؟

نه بابا میگفتن ولی تکذیب شد .. هوا تا ۲ روز پیش گرم بود ولی حالا یکم سرد شده ولی از دیشب یکریز بارونه😐