2733
2739
عنوان

جاسوسی گوشی همسر

1398 بازدید | 18 پست

خانوما همسرم میره بیرون برگشتنش با خداست،ینی هی کار پیش میاد براش.نه هم‌بلد نیست بگه به کسی.منم بهش میگم خب یک کلمه خبر بده داری کجا میری همش میگه یادم میره حوصلم نمیگیره این حرفا

حالا امشب میگه بگیر این برنامه های ردیاب هست نصب کن رو گوشیم خودت ببین دیگه من یادم میره بگم یا وقت نمیشه شرایط جور نمیشه

سرچ کردم چیزی پیدا نمیکردم.از کجا و چی دانلود کنم نصب کنم 

عنوان هم یکم پیازداغشو زیاد کردم که بیاید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

فکر کنم اگر نتش روشن نباشه اصلا نمی فهمی کجاس😁

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
نکن عزیز من حالا که گفته نصب کن خودت بیخیالش شو

نمیخوام جاسوسیشو بکنم ولی مثلا امشب کلی بی خبر نگرانش بودم گفت یکی تو خیابون حالش بد شد بردمش بیمارستان.فقط عاشق این فردین بازی هاست منم متنفرم لز اینکه ندونم کی میاد یا بدونم و دیر تر بیاد نگران شم 

چطور

اخه بعنى چى تو با رد ياب ميتونه منطقه رو بفهمى چه جورى از حالش با خبر شى نگران نباشى

رد ياب واسه اينه بفهمى كجا ميره يا واسه كسايى استفاده ميشه كه شك كردن به چيزى 

فکر کنم اگر نتش روشن نباشه اصلا نمی فهمی کجاس😁

مهم نیست بهش میگم نتش رو روشن نگه داره

دیگه خودش گفت اگر برنامه ای باشه که براش پیغام بیا  یا لازم باشه تو گوشی خودش هم نصب کنه  یا اجازه بخواد اوکیه 

2706