2737
2734

بچه ها من يه غلطي كردم خواستم براي پسر اقدام كنم. علائم تخمك گذاريم با جواب كيتم نميخوند. يعني كيتم منفي بود ولي ترشحات ژله اي و چسبناك داشتم. روزي كه ترشحات تخمك گذاري داشتم شبش اقدام كردم و فرداش هم كه كيت مثبت شد دوباره شبش اقدام كردم. ولي شب بعدش كه ميشد ٢٤ ساعت بعد از مثبت شدن كيت اقدام نداشتم. الان از صبح همش درگيرم. دقيقا اشتباه كردم نه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نمیدونم کیت‌تخمک گذاری چیه؟؟

از داروخونه میخرید؟

فقط میدونم اگه روز قبل تخمک گذاری رابطه باشه احتمال پسر شدن بیشتره یک جایی حوندم

سحر هستم ⚘تو زندگی به هر چی اهمیت بدی همون رشد میکنه و بهش میرسی ببین داری به چی خوراک میدی افکار منفی؟...ترس هات؟... یا رویاهات  و هدفهات...
من نمیدونم کیت‌تخمک گذاری چیه؟؟ از داروخونه میخرید؟ فقط میدونم اگه روز قبل تخمک گذاری رابطه باشه ا ...

بله از داروخونه ميشه خريد. البته من ايران نيستم اينجا از جاي ديگه ميگيرم

2738
شما علائمي هم داشتي؟ يعني ترشح يا درد؟

ترشح داشتم و درد کم سمت چپ شکمم.کیتم که مثبت شد رفتم به دکتر نشون دادم گفت امشب و فردا شب اقدام کن فقط

مَنم و یِ عآلَمه‍ روزآی خوبْ کِ دَر انتظآر مَننـْ
روز قبلش يا خود روزش؟  شما تخمك گذاريت علائمي داره متوجه ميشي خودت؟

اره  خب روز تخمک گذاریم علائم  دارم دل درد و اینها

بعد دوره ام ۳۰ روزه هست  دقیقا وسطش رو حساب کردم همون روزها دیدم علائم دارم 

من ۲۴ روز تخمک گذاریم بود میشد شنبه  البته حدودی دیگه مثلا اگه جمعه ارتباط داشتم اگه حالا لقاحی بود درصد پسر شدن بیشتر بود ...البته همش تقریبی

سحر هستم ⚘تو زندگی به هر چی اهمیت بدی همون رشد میکنه و بهش میرسی ببین داری به چی خوراک میدی افکار منفی؟...ترس هات؟... یا رویاهات  و هدفهات...
بله از داروخونه ميشه خريد. البته من ايران نيستم اينجا از جاي ديگه ميگيرم

خوش بحالت که ایران نیستی 😁