2733
2734
عنوان

صابون

121 بازدید | 12 پست

خانوما کمکم کنید من مجبور شدم درون دهنمو با اب و صابون بشورم همیشه هم برای شستن دست و صورت از صابون استفاده میکنم حالا که میگن صابون خودش باعث مریضی میشم خیلی ترسیدم که نکنه بیماری بگیرم حالا چکار کنم😭

هرچی ضربه خوردیم از فامیل و دوست و آشنا بوده،غریبه چه میدونه زخم زندگیمون کجاست که نمک بپاشه...

یعنی چی مجبور شدم درون دهنمو با آب و صابون بشورم

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان داشتم غکر میکردم ویروس از بین میره ایشالا ولی خیلیامونم سرطارن پوست نگیریم خوبه با ابثینهمه الکل و شوینده و...

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
یعنی چی مجبور شدم درون دهنمو با آب و صابون بشورم

داداشم اذیتم میکرد ساعتشو کرد تو دهنم منم از ترسم با صابون شستم😭😂😂

هرچی ضربه خوردیم از فامیل و دوست و آشنا بوده،غریبه چه میدونه زخم زندگیمون کجاست که نمک بپاشه...
الان داشتم غکر میکردم ویروس از بین میره ایشالا ولی خیلیامونم سرطارن پوست نگیریم خوبه با ابثینهمه الک ...

😂😂😂😭

2738
داداشم اذیتم میکرد ساعتشو کرد تو دهنم منم از ترسم با صابون شستم😭😂😂

خب عزیزم درون دهانتو با خمیردندان و دهانشویه میشستی

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
خب عزیزم درون دهانتو با خمیردندان و دهانشویه میشستی

چبدونم دیگه اون موقع فکرم به اونا نرسید😭

برو مسواک بزن بعدش چند بار اب نمک غرغره کن و یه لیوان شیر بخور 

دوروز پیش بود😒