2733
2734
عنوان

چطور برم بیمارستان عرفان نیایش؟

2807 بازدید | 12 پست

با مترو از جوانمرد

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

والا با مترو نرفتم

ولی لعنتی عجب بیمارستان خوبیه

برا ام آر آی میرم اونجا

هتله در اصل

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
والا با مترو نرفتم ولی لعنتی عجب بیمارستان خوبیه برا ام آر آی میرم اونجا هتله در اصل

خصوصیه ؟بیمه روستایی یا سلامت قبول می کنن؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جوریه مگه؟

همچین اعجوبه ایم نیست ولی خب در کل خوبه چون خصوصیه

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2728
مترو نزدیکش نیست. فکر کنم اتوبوس یا تاکسی باید سوار بشی. ببخشید میشه بپرسم چرا میری اونجا؟ اخه منم ...

واسه دوستم میخوام، میخواد بره ملاقات

خصوصیه ؟بیمه روستایی یا سلامت قبول می کنن؟

بله خصوصیه

فک نکنم قبول کنن

من اخرین بار که ام آر ای گرفتم چند ماه پیش فک کنم ۳۰۰ تومن شد

در حالی که بقیه بیمارستانا نهایتا ۵۰ تومن با بیمه در میاد

بخاطر خصوصی بودن فضاش بهتر هست ولی خب قیمتای نجومی ای هم داره

با ایران دو گوش برو

جان ؟

2738

استارتر گرامى ميشه تا يه مسيرى رو با مترو برن و باقيش رو با تاكسى چون  مترو نداره اون سمت. در ورودى بيمارستان بالاى نيايش هستش و از سعادت آباد بايد برن 

من مرد هستم اما قهرمان و اسطورهء زندگى من زنى بود بنام "مادر"
استارتر گرامى ميشه تا يه مسيرى رو با مترو برن و باقيش رو با تاكسى چون  مترو ندار ...

ممنون، میدونید کدوم ایستگاه مترو باید برم وکجا پیاده بشم

ممنون، میدونید کدوم ایستگاه مترو باید برم وکجا پیاده بشم

ببينيد اگه با بى ار تى بيان وليعصر تقاطع نيايش پياده شن اونجا تاكسى داره كه تو نيايش پيادشون كنه اون تيكه رو هم پياده بيان بالا. اينجورى راحت ترن

من مرد هستم اما قهرمان و اسطورهء زندگى من زنى بود بنام "مادر"
والا با مترو نرفتم ولی لعنتی عجب بیمارستان خوبیه برا ام آر آی میرم اونجا هتله در اصل

شما با اتوبوس میری ؟

شما با اتوبوس میری ؟

نه

با ماشین