2737
2734
اگر سامسونگ دوست دارن بهترین گزینه که امکانات خوبی هم داشته باشه قطعا a70 هست گوشی قبلی خودمم بوده و ...

اون خیلی بزرگه خواهرم داره اصلا به کار شوهرم نمیخوره چون مدام گوشی دستش یه گوشی خوش دست میخوام باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون خیلی بزرگه خواهرم داره اصلا به کار شوهرم نمیخوره چون مدام گوشی دستش یه گوشی خوش دست میخوام باشه

سخت شد... a50s هم خوبه 

به همه ی انسان ها احترام بذار، حتی اونایی که لیاقتشو ندارن؛ نه به عنوان یه انعکاس از شخصیت اونا، بلکه به عنوان یه بازتاب از شخصیت خودت                           

سامسونگ یا اس یا نوت

وگرنه هونور

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2731
سامسونگ یا اس یا نوت وگرنه هونور

جسارت نباشه ولی آنر خونده میشه به معنی افتخار

به همه ی انسان ها احترام بذار، حتی اونایی که لیاقتشو ندارن؛ نه به عنوان یه انعکاس از شخصیت اونا، بلکه به عنوان یه بازتاب از شخصیت خودت                           
اگر سامسونگ دوست دارن بهترین گزینه که امکانات خوبی هم داشته باشه قطعا a70 هست گوشی قبلی خودمم بوده و ...

ینی راضی شدیم به میان رده با این بالا رفتن قیمت ها

این قیمتی ک گفتین قیمت دوتا پرچم دار بود تا دو سه سال پیش😣 حقیقت تلخ خدافظی با پرچم دار هارو باید قبول کنیم

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
 جسارت نباشه ولی آنر خونده میشه به معنی افتخار

بله درسته🌹

ینی راضی شدیم به میان رده با این بالا رفتن قیمت ها این قیمتی ک گفتین قیمت دوتا پرچم دار بود ...

دقیقا متاسفانه از آیفون اومدم پرچمدار سامسونگ و حالا هم a71

2738

استارتر عزيز با احترام به نظر دوستان شيائومى هميشه يه سر و گردن تو هم رده هاش جلوتره. چون شيائومى نسبت به قيمتش هميشه جلوتره و ميان ردهء شيائومى خيلى از گوشيهاى ميان رده سرتره و قيمتش هم كمتر از اوناست

من مرد هستم اما قهرمان و اسطورهء زندگى من زنى بود بنام "مادر"
استارتر عزيز با احترام به نظر دوستان شيائومى هميشه يه سر و گردن تو هم رده هاش جلوتره. چون شيائومى نس ...

صحبتتون جای بحث داره توی بازار جهانی بله قیمت پایین تری داره ولی اگر  مثلا یه گوشی شیائومی ۳۰۰ دلار باشه و یه گوشی سامسونگ ۳۵۰ دلار باشه توی ایران گوشی شیائومی نسبت به سامسونگ گرون تره چرا؟ چون نمایندگی در ایران نداره و سود دلالی  بهش تعلق میگیره . بحث تعمیرات و قطعه هم هست که قطعا سامسونگ خدمات دهی و ساپورت بهتری داره و رابط کاربری سامسونگ بهترین رابط کاربری هست . یه مسئله دیگه هم که هست رابط کاربری شیائومی یا miui باگ زیاد  داره  چون خودم شیائومی داشتم اینو میگم و باید ریست فکتوری کنید در این حالت و هر هفته یه برنامه نصب کنید تا مطمئن بشید گوشی با برنامه سازگاره که این یه عیب محسوب میشه

من سامسونگ داشتم شیائومی هم الان دستمه نوت۸عالیه دوربینش فوق العاده اس شارژشم خیلی خوبه کارایی خوبی داره خیلی ام شیکه

سلام😁چیشده چتونه🤯قر_طینه ای تو خونه😷هی تاپیک میزنین🥴ماروهم اسکل کردین توخونه🥵
صحبتتون جای بحث داره توی بازار جهانی بله قیمت پایین تری داره ولی اگر  مثلا یه گوشی شیائومی ۳۰۰ ...

فرمايشات شما كاملاً متين. اما شيائومى رو پس كى وارد ميكنه و ميفروشه؟ اگه وارد كننده نداره چجورى گارانتى داره؟ خدمات پس از فروشش ضعيفه كه خب عيب از سيستم هستش. اما شما يه شيائومى رو با يه هم قيمت سامسونگش مقايسه كنين. خيلى سادست تو نت هم ميبينين كه اين مقايسه به نفع شيائومى تموم ميشه. خيلى هم تخصص نميخواد با يه نگاه ميشه فهميد كه از رقيباى هم قيمتش جلوتره حتى تو ايران

فرمايشات شما كاملاً متين. اما شيائومى رو پس كى وارد ميكنه و ميفروشه؟ اگه وارد كننده نداره  ...

منم موافق برتری در  هم قیمت تو ایران  هستم  چون شیائومی از پردازنده بهتری استفاده میکنه. نمایندگی هایی که وجود داره مثل تسک میران در حقیقت نمایندگی واقعی که زیر نظر شیائومی باشه نیست متاسفانه و صرفا تبلیغات هستش ولی تعمیرات انجام میدن.  همه چیز به بنچمارک و پردازنده خلاصه نمیشه . البته سلیقه ها متفاوته و حرف شما کاملا درسته . اگر شیائومی پشتیبانی کامل در ایران بشه و هیچ نگرانی بابت قطعه و تعمییر وجود نداشته باشه جزو بهترین انتخاب ها هستش

منم موافق برتری در  هم قیمت تو ایران  هستم  چون شیائومی از پردازنده بهتری استفاده میک ...

ممنونم از شما. بله سيستم از بيخ و بن مشكل داره. منتهى من پيگير شيائومى بودم جديداً ميگن مشكل رابط كاربريش رو كمى برطرف كرده و حق با شماست بنچمارك هميشه ملاك نيست ولى حتى ظاهر نوت ٨ پرو هم عاليه و هم موادى كه بكار برده در ساختش خيلى درجه ١ هستش. حالا شما حساب كنين اگه تو ايران نمايندگى درست حسابى و قانونى داشت و خدمات ميداد چقدر جلوتر ميفتاد. من شيائومى ندارما سوء تفاهم پيش نياد من خودم طرفدار سرسخت ايفون هستم و ايفون دارم ولى بعداز ايفون اگه بخوام به اندرويد فكر كنم شيائومى انتخاب اولمه. ممنون از راهنمايى شما دوست بزرگوار

2706