2737
2734

تا اونجایی که من شنیدم بچه ها خفیفش رو می گیرن و اصلن مرگ و میر نداره، مثل بیماری های دیگه که بچه ها هر چی تو سن کم بگیرن بهتره و سنین بالا خطرناک تره و شدیدتر، من تو ۱۵ سالگی از خواهر ۳ ساله ام اوریون گرفتم اون یه شب تب کرد من ۲ هفته تا مرز مرگ رفتم! نه مدرسه می رفتم نه غذا می خوردم! 

بچه ها تو همه چیز جز گروه های حساس هستن، ولی پیام هم خوب نوشته نشده! متاسفانه یکم بی عقلی می کنن تو انتشار اخبار.

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم چه عکسی چی شده بازمگه 

ای خدادیوونه شدم ازاسترس

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
میگم چه عکسی چی شده بازمگه  ای خدادیوونه شدم ازاسترس

عکسو که پست اول گذاشتم چطور ندیدی؟

نوشته کودکان زیر ۵ سال و خانم های باردار جز گروهای حساسن

تا حالا برعکس اینو میگفتن

2731
عکسو که پست اول گذاشتم چطور ندیدی؟  نوشته کودکان زیر ۵ سال و خانم های باردار جز گروهای حساسن ...

ای خدا منم میدونستم که برای همه هست بخصوص بچها که سیستم ایمنیشون حساسه فقط خدارحم کنه وبس

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
خانما من گریه ام بند نمیاد...

چیشده 

2740

این پیام برای خودتون اومده واقعا؟

برا من سه تا پیام از وزارت بهداشت اومده ولی این نیمده. 

خودتون اسکیرین گرفتین؟  توروخدا بگو دروغه. 

آخه خیلی میگن بچه ها در امانند. هم تلویزیون خودمون گفته اینو هم منابع خارجی تو اینستا

آره والله چه دروغی دارم بگم؟ مگه مریضم مردم آزاری کنم😔

تا این کامنتو گذاشتم برای خودمم اومد.

ولی الان زیر نویس شبکه خبر نوشته بچه ها خفیف میگیرن دکتر کی هم تو پیجش نوشته بود. نگران نباش