2733
2739

وقتی توی اینستا اسکرین شات چتای عاشقانه دونفر یا عکس لحظه های خوبشون و ... رو می بینم،همه میان میگن هنوز اولشه،جوجه رو اخر پاییز میشمارن،از کتاب نهنگ ها پرواز میکنند و ...

یا امروز عکس بهاره رهنما و شوهرش رو همینجا تو نی نی سایت دیدم،همه مسخره کرده بودن و متلک گفته بودن

چرا چشم دیدن خوشبختی بقیه رو ندارین؟خودتون دلبری نمیکنین واسه شوهرتون؟

یعنی زندگیاتون اینقدر گهه که فک میکنین همه ی عشقا الکی و واسه ظاهرسازی ان؟😕

چرا به جای گفتن حرفای چرت و پرت واسشون ارزوی خوشبختی و روزافزون بودن عشقشون رو نمیکنین؟

والا من این جوری نیستم اصلا

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان اونی ک زندگیش بقول شما گهه دلش میشکنه 

اومدی درس اخلاق بدی اما در واقع خودتم حرفت زشت بود

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738

حسودن دیگه خانوما کلا حسودن من کمتر زنیو دیدم حسادت نکنه و دلش بزرگ باشه

اینجا کافیه بیای ی چیز از خوشبختیت بگی یا از ی حس خوبی ک با عشقت داشتی اخ و پیف میکنن

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
والا فقط همین توصیفش میکنه

باشه خوش ب حال شما ک زندگی تون گل و بلبله❤️

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

این عکس گذاشتن ها  یعنی  بیاید و نظر بدید  و قضاوت کنید !

و الا کسیکه  داره زندگی شو میکنه در خفا ، قطعا  مورد هجمه  نظرات مختلف قرار نمیگیره

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706