2733
2739
عنوان

خانم های باردار شما برای بالابردن سیستم ایمنی چی میخورین

| مشاهده متن کامل بحث + 2172 بازدید | 38 پست
بچه ها من خیلی میترسم چیکار کنیم من اردیبهشت زایمان می‌کنم

بیرون نرو و دستاتو همش بشور و لباسارو

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
مایعات زیاد میخورم. میوه جات فراوون. چیزایی که ویتامین سی داره. خرما تو کنجد میغلتونم میخورم. چایی ب ...

کنجد خوب نیست خوردنش🙄🙄 کلا برای زنای باردار توصیه نمیشه

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ماه هشتم  چیزه خاصی نمیخورم هرچی باشه میخورم فقط از خونه بیرون نمیرم استراحت مطلقم

تو خونه قدم نمیزنی؟؟

من یکم از اتاق میرم تو پزیرایی عذاب وجدان میگیرم

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿
2731
کنجد خوب نیست خوردنش🙄🙄 کلا برای زنای باردار توصیه نمیشه

ولی من هم تو نت خوندم هم از دکترم پرسیدم نگفتن ضرری داره. ان شاالله چیزی نیست. من همه چی میخورم ولی به اندازه. هیچ ماده غذایی به اندازه و کافی ضرری نداره

خدا جونم سایه همسرم و بالاسر منو پسرم نگه دار, الهی آمین  

مثل قبل

استراحتم همش خونه ام شوهرم که میاد یه راست میره حموم کل لباساشم میشوره همه دستگیره ها وشیرآلات رو هم ضدعفونی میکنه.هرچیم از بیرون میگیریم با آب و سرکه میشوریم

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
2738
من که خدا خدا میکنم فشارم تا هفته 36بالا نره با این وضعیت زایمان نکنم

عزیزم راجبع مسمومیت چقدر اطلاعات داری؟ 

تاپیک بامدادخمارزیر گروه قرمز🔴🔴🔴 وزن اولی۱۱۷🙊وزن بعدی ۱۱۲😐 بعد۱۰۸ بعدی😐 ۱۰۴ 😐بعدی ۱۰۰ 😐بعدی ۹۶😐 و بعدی ۹۳ ..۹۰.. ۸۹..... و الان ۸۵😊😊😊😊هدف ۷۵ الی ۷۰ 
عزیزم راجبع مسمومیت چقدر اطلاعات داری؟ 

بپرس اگه سوالی داری بارداری قبلی مسمومیت بارداری داشتم

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
بپرس اگه سوالی داری بارداری قبلی مسمومیت بارداری داشتم

من ۱۱ سال پیش اواخر بارداری فشارم بالا میشد ولی دفع پروتین نداشتم بیشتر استرس بود .تا اینکه هفته ۴۱زایمان کردم و فرداش مسمومیت گرفتم 

حالا باردارم هفته ۳۱ دو ماهه فشارم گاهی ۱۳ و ۱۴ میشع .البته تو مطب اکو و نوار قلب و هولتر ... همرو رفتم دکتر قلب میگه استرسه . ماه پیش کلی ازمایش کبد و انزیم و کلیه دادم خوب بود .ازمایش ادرار ۲۴ ساعتم خوب بوده .ولی نگرانم که باز دچارش بشم فعلا شعرستانم دکترم میگه برو تهران شاید زود رس شد زایمانت  حالا کدوم بیمارستان دولتی تهران کارشون خوبه ؟خانوادم تهرانن 

و اینکه من از هفته ۱۴ اسپرین ۸۰ میخورم تا هفته چند قطع کنم دکتر اینجا میگه ۳۲ قطع کن بچه مشکل قلبی میگیره نگرانم

نمک رو خذف کردم ولی چاق میشم استعداد چاقیم بالاس 

دکتر گفت اگه باز چاق بشی باید بستری بشی 

تاپیک بامدادخمارزیر گروه قرمز🔴🔴🔴 وزن اولی۱۱۷🙊وزن بعدی ۱۱۲😐 بعد۱۰۸ بعدی😐 ۱۰۴ 😐بعدی ۱۰۰ 😐بعدی ۹۶😐 و بعدی ۹۳ ..۹۰.. ۸۹..... و الان ۸۵😊😊😊😊هدف ۷۵ الی ۷۰ 
من ۱۱ سال پیش اواخر بارداری فشارم بالا میشد ولی دفع پروتین نداشتم بیشتر استرس بود .تا اینکه هفته ۴۱ز ...

فشار 13_14 بالاست منم دو هفته پیش فشارم شد 13 که دکتر روزی دوتا متیل دوپا بهم داده در کنارش اسپرین و هپارینم میزنم نمک حذف کن خیلی نون و برنج نخور شیر میوه سبزیجات بخور من تمام تلاشم اینه بستری نشم همین که دفع پروتیین نداری خوبه فشاراتو چک کن اگه اومدی تهران بیمارستان بارداری های پرخطر امام خمینیه پیش دکتر من حنطوش زاده هم میتونی بیای مثل من روزی دوتا متیل دوپا بخور فشاراتو چک کن ببین بازم بالاست در ضمن استراحت داشته باش 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
ولی من هم تو نت خوندم هم از دکترم پرسیدم نگفتن ضرری داره. ان شاالله چیزی نیست. من همه چی میخورم ولی ...

به من گفتن به دلیل وجود ویتامین آ نباید زیاددمصرف بشه 

مثل هویج دل جگر و قلوه که همیشون ویتامین آ دارن

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
من ۱۱ سال پیش اواخر بارداری فشارم بالا میشد ولی دفع پروتین نداشتم بیشتر استرس بود .تا اینکه هفته ۴۱ز ...

در مورد اسپرینم من نشنیدم چنین چیزی دکترمم فعلا قطع نکرده

2706