2733
2739
عنوان

بنظرتون مقصر من بودم؟!

154 بازدید | 10 پست

والا من اومدم ثواب کنم همه چیو تموم کنم بدتر خرابکاری کردم 

دوسته من یه پسری رو دوست داشت 

حالا چطوری

والا ما راجب این اقا حرف میزدیم که کسی نمیتونه مخشو بزنه و فلان دوستم به شوخی گفت من میتونم ما ام گفتیم خیل خب و شرط بستیم💔

وسط این بازی دوست ما عاشق این پسره شد مثه این فیلما و رمانا

رفتار پسره ام میگفت منم دوست دارم 

اومد به دوستم نزدیک بشه صمیمی بشه قشنگ ضایش کرد جلوی کارکنه پسره 

یا مثلا پسره نگاش میکرد یواشکی بعد دوستم مچشو میگرفت سرشو تکون میداد که یعنی چیه چیزی میخوای بگی 

خلاصه اینو ضایع کرد و بعد به خودش‌اومد دید چیکار‌ کرده طرف رو دوست داره 

پسره ام از اینایی که مغرور لجباز خوشگل خوشتیپ و همه دخترا تو کفشن 

اخرش من به این دوستم گفتم این دیگه نمیاد جلو با این کارای تو و شخصیتی که داره یه پیام بهش بده سلام اگه دوستت داشته باشه ادامه میده اگرم نه که هیچی 

اخرش اینکار رو کرد پسره سین زد هیچی نگفت 

الانم دوستم حالش خوب نیست جواب منو نمیده کلا خاموشه موبایلش 

تقصیر من بوده؟ یعنی من اشتباه کردم !

من نگرفتم چی شد

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
خب از این به بعد هر کی نگاه کرد مییدونین معنی خاصی نداره
 « فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فقط نگاه نبود بابا خیلی اتفاقا بود

دیگه بعضیا اینجورین چراغ سبز الکی میدن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
اخرم جواب نداد نامرد  یا دوسش نداره یا بخاطر لجبازی زیادش و اینکه توسط دختره ضایع شده دار ...

دوسش نداره که ضایع میکنه . براش یه تفریح بوده الانم اسم دوستتون اومد جز امار کسایی که بهش پا دادن

2738
دوسش نداره که ضایع میکنه . براش یه تفریح بوده الانم اسم دوستتون اومد جز امار کسایی که بهش پا دادن

اول پسره نخ داد دوستم ضایش کرد 

بعد دوستم نخ داد پسره ضایش کرد

دوستمم ضایش کرده  اول دوستم ضایش کرد بعد این

بالاخره دوستتون مدرکی نداره چند تا نگاه و حرکت بوده

اول پسره نخ داد دوستم ضایش کرد  بعد دوستم نخ داد پسره ضایش کرد

حیف ارامش دوستتون . پسر جماعت ارزش نداره