2737
2734
حرف مردم چه میشه کرد.

مگع برای مردم زندگی میکنی ، تا وقتی اینجوری فک کنی هیچ وقت روی آرامش رو نداری ، همیشه فکر اینو داری مردم چی میگن

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگع برای مردم زندگی میکنی ، تا وقتی اینجوری فک کنی هیچ وقت روی آرامش رو نداری ، همیشه فکر اینو داری ...

شهر کوچیک خیلی بد هست اینچیزا.الانم اینجوری شده.مسخرت میکنن.بقیه میگن ابرومونو بردین

حرف مردم چه میشه کرد.

اونجوری بچتم باید بندازی یا نباید باردار میشدی 7ماه دگ بدنیا میاد شایدم زودتر الان میگن شب عروسیش حامله شد فلان بگی بچمم زود بدنیا اومده میگن بچش عقب مونده دور از جونش فلان

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
2738

اگه با باردار بودنت مشکل نداری نگیر فعلا ولی اگه داری مجبوری بگیری چون جنین رشد میکنه

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

فسخ قرارداد رزرو تالارها بدون پرداخت وجه

پلیس اماکن پایتخت:

🔹طی نامه ای به اتاق اصناف ابلاغ  شد که اتحادیه تالارداران موظف هستند برای فسخ قرارداد مجاز به دریافت هیچ وجهی نکنند و  کل مبلغ بیعانه ای که برای رزرو تالار دریافت کرده اند را عودت دهند. /فارس #اجتماعی

برید یک هفته خونتون بیرونم نیادکسی ببینه بگین خانواده هاتون غذا بیارن بعد بیاین بگین کیش بودیم اگه گفتن عکساتون بگین بخاطرکرونا ترسیدم بیایم بیرون فقط توهتل ۵ستاره بودیم اطلاعات یه هتلم کامل ازنت بگیر😊

2706