2737
2734
عنوان

بیایین یه کم بخندیم

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 101 پست
اصفهانیه از تو یه کوچه رد میشده میبینه یکی کنار کوچه خوابیده، میگه دادا چرا اینجا خوابیدی ؟ می ...

😀😁😁😁😁😁😁

خسته ام از تکرار غریبانه هر روز م 😳.                          میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستین❤😔
جوک هزار سال پیش😕

دیگه در همین حد بلدم☹

ممکنه به همه بپَرم                                                            ولی                                                                                    با همه نمیپَرم                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاشق اصفهانیام

منم والا

ممکنه به همه بپَرم                                                            ولی                                                                                    با همه نمیپَرم                                             
2728
‏سوار تاکسی بودم زن راننده بهش زنگ زد راننده عصبانی شد داد زد:باشه ! صبر کن این گهو برسونم می ...

😂😂😂😂😂😂

خسته ام از تکرار غریبانه هر روز م 😳.                          میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستین❤😔

ﺁﻫﺎﯼ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﮐﻪ ﻋِﺸﻘِﺖ ﺭﻭ ﻭِﻝ ﮐَﺮﺩﯼ ﻭ ﺍﻟٰﺎﻥ

ﺗﻮ ﻓِﮑﺮِ ﺍﯾﻨﯽ ﮐﻪ ﺟٰﺎﺷﻮ ﺑﺎ ﯾﻪ ﻏَﺮﯾﺒﻪ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ .....😂

ﺳﻼﻡ، ﺧﻮﺑﯽ؟

ﻗﺮﺑﻮﻧﺖ ﺑﺸﻢ

ﯾﮏ ﻋﺪﺩ ﻏﺮﯾﺒﻪ ﻫﺴﺘﻢ ﺩﺭ ﺣﺪ ﻧﻮ |:

ﺩﺳﺖ ﯾﻪ ﺧﺎﻧﻢ ﺩﮐﺘﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﻓﻘﻂ ﻣﺎﭼﻢ ﻣﯿﮑﺮﺩﻩ😎😂😂😁

2738

میدونید چرا طرفدار های حافظ از سعدی بیشترن؟🤔

چون سعدی میگه:

"برو کار کن، مگو چیست کار"

ولی حافظ میگه:

"بر لب جوی بشین و گذر عمر ببین"

خیلی آقایی حافظ 😂😳😂

😑😑😑😑 نمی زنمت ولی همه شون اینجور نیستن🙄

به والله میدونم

ﺁﻫﺎﯼ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﮐﻪ ﻋِﺸﻘِﺖ ﺭﻭ ﻭِﻝ ﮐَﺮﺩﯼ ﻭ ﺍﻟٰﺎﻥ ﺗﻮ ﻓِﮑﺮِ ﺍﯾﻨﯽ ﮐﻪ ﺟٰﺎﺷﻮ ﺑﺎ ﯾﻪ ﻏَﺮﯾﺒﻪ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ .....😂 ...

دلمونو شاد کردی خواهر تا الان داشتیم باشوهرم سر بی پولی بحث میکردیم تا تایپیک تو رو دیدم به شوهرم گفتم بی خیال بیا برات جوک بگم ...خلاصه آشتی کردیم 🤣🤣

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢
2706