2733
2739
عنوان

با سیاستا بیان راهنماییم کنیو

370 بازدید | 39 پست

از صب رفته سرکار الان اومده خسته کوفته.چند روزی مادرشوهرم اینجاس من بهش بی احترامی نمیکنم ولی زیاد باهاش حرفم نمیرنم امروز یهو برگشت گفت من نمیتواستم بیام پسرم اصرار کرد میدونم دوست نداشتی بیام منم اعصابم یهو بهم میریزه دست خودم نیست منم گفتم چرا همیشه یه بحثی رو شروع میکنید بعدم گفت یه کلمه با ادم حرف نمیرنی منم برگشتم گفتم انگار سو تفاهم میشه شوهرم اومده ولی فعلا خبر نداره نه اون چیزی گفته نه من.مطمنم گیرش میاره تا شب میگه اگه شوهرم  اومد بهم گفت که چرا این حرفارو زدی چی بگم توروحدا با سیاستا بیان راهنماییم کنن حرفام بد بوده یعنی بهش حرفامو انکار کنم یا چی بگین توروخدا

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مگ چی بش گفتی،، بگو حالم خوب نبوده مادرتم هی گیر داده منم گفتم مادرجان شما فکر بد میکنید اونم منظورم بد گرفته

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
باید میگفتی نه این چه حرفیه من کلا کم حرفم

اره بعده دعوا یادم افتاد من دست خودم نیس یکی عصبیم کنه یهو بهم میریزم اونم دقیقا همینو میخواست بعدا بره به شوهرم بگه 

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

وا خب تحویلش بگیر باهاش حرف بزن انگار مادر خودته

ینی چی حرف نزدی ، از فحش بدتره

خودت بودی بهت برنمیخورد؟؟

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤
2706