2737
2739
عنوان

به نظرتون ریزه میزه بودن بده؟ اقایون خوششون نمیاد؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1299 بازدید | 67 پست
من۱۵۵ با وزن۴۵یا۴۶ استخون بندی ریز دیگه فکر کن من چیم درحدی که یکی که از من کوتاهتر هی بهم میگه ت ...

من خواستگار دارم اتفاقا تو خیابون و جاهای دیگه ام خیلیا میان سمتن ولی خودم جدیدا اعتماد به نفسم و از دست دادم البته هرچی اندامم ریزه میزس قیافم خوبه همه میگن تعریف از خود نباشه 😂🙈 خداروشکر این یکی و دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خواستگار دارم اتفاقا تو خیابون و جاهای دیگه ام خیلیا میان سمتن ولی خودم جدیدا اعتماد به نفسم و از ...

خوب ۱۶۰ اوکیه

۱۵۵ کوتاه واقعاً

منم قیافم بی بی وخوبه ولی چشمام ریز

کاربری برای دونفر می باشد😌
من۱۵۵ با وزن۴۵یا۴۶ استخون بندی ریز دیگه فکر کن من چیم درحدی که یکی که از من کوتاهتر هی بهم میگه ت ...

اینطوریممم نیستااا یکم اعتماد بنفستو بالاوببر عزیزم الان دیگ کلا خواستگار نیست😂😪بااین شرایط‌گرونی هیچکی زن نمیگیره😂😂😂

2738
من اخه استخون بندیمم ریزه شما چند کیلواین؟ 

منم استخوان بندیم ظریفه وزنم ۴۶ بود تازه شدم ۴۸ اتفاقا ماها بی بی فیسیم من ۳۳ سالمه اکقرا میگن ۲۴ و ۲۵ بهت میخوره ... اصلا غصه این چیزارو نخور تنت سلامت...

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
تو چندکیلویی و قدت چنده؟😁من 166.67 کیلوو😟

من ۸۰ کیلو😭😭 قدم بلنده نمیدونم چند متر😁

از امروز رژیم گرفتم میخوام وزنمو برسونم به ۵۰👍 تو یک تاپبکی با چندتا از دوستان تصمیم گرفتیم لاغر کنیم هر هفته از پیشرفتمون بگیم 

💐🌸💮🌷🌼🌺🌻🌹⚘🌱☘🍀🍁🍂🍃🌲🌳🌾
من ۸۰ کیلو😭😭 قدم بلنده نمیدونم چند متر😁 از امروز رژیم گرفتم میخوام وزنمو برسونم به ۵۰👍 تو یک تا ...

موفق باشیی عزیزمم.منم 69 بودم رژیم گرفتم ولی استپ کردم کمتر نمیشم.منم بیخیالش شدم.قرار بود بشم 60 ولی نشدد😅

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
موفق باشیی عزیزمم.منم 69 بودم رژیم گرفتم ولی استپ کردم کمتر نمیشم.منم بیخیالش شدم.قرار بود بشم 60 ول ...

ممنونم عزیزم😍😙❤🌸🏵🌼

💐🌸💮🌷🌼🌺🌻🌹⚘🌱☘🍀🍁🍂🍃🌲🌳🌾

همه آقایون مثل هم نیستن. بعضیا کوتاهتر دوست دارن، بعضیا بلندتر. بعضیام زیاد براشون فرقی نمی کنه قد خانوم. 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
منم دارم اتفاقا ولی مامانم و خالم اعتماد به نفسم و ازم گرفتن هی یجوری مسخره میکنن انگار خیلی ریزه و ...

کلازن باید ریزه وبغلی باشه🥰

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
2706