2737
2739
عنوان

نسخه ي سنتي پزشك براي ك ر و ن ا

243 بازدید | 6 پست

🔴 نسخه پيشگيری و درمان #كرونا   ١- #سوپ شلغم، هويج با سبزيجات تند پخته شده داخل عرق نعنا ٢- #جوشانده نعنا + شويد + زنيان + عسل ٣- دود اسفند هر ٨ ساعت ٤- حجامت گرم(#بادکش) كتف (٧-١٤ مرحله، يك يا دو روز در ميان) ٥- #گردنبند سيـر (٧ عدد) يا گردنبند هــل (١٤ عدد) براي افراد در مسير بيماران ٦- #استشمام گل مريم يا گل نرگس ٧- #پرهيز خیلی جدی از خوراك سردیها از جمله انواع فست‌فود، بويژه شبانگاه ٨- #سوپ گندم پخته شده با عرق يونجه و سبزيجات تند ٩- #پرهـيز از هـوای گرم نکته: دمای اتاق بيش از ١٨-٢٢ درجه نباشد. حكيم حسـين خيرانديش

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عجب

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چینی ها ک خودشون خدای طب سنتی هستن چرا استفاده نمیکنن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
همه پزشکان دنیا میگن این ویروس تو گرما میمیره 😶
 « فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

من چند روزه از بس اسپند دود کردم خونمون رو کلا دود گرفته روزی ۳ بار اسپند دود می کنم

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔