2733
2739

امشب حنابندون دعوتم نمی خوام برم چون بچه کوچیک دارم چون فامیل شوهرمه شوهرم الان زنگ زده حاظر شو بیام ببرم منم نه حموم رفتم نه حاظر شدم به خاطر این ویروس جدید نمی خواستم برم😐😐

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه جالب کنسل نکردن

به نظرم به سلامتیت فکر کن.

با همسرت منطقی صحبت کن

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
فکر میکردم همه مراسمای اینجوریو کنسل کردن.شما کدوم شهرین مگه؟

تبریز

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت
2738

وای دارم حرص میخورم برام مهمون اومده خودشونم رفتن بازار تبریز رو گشتن اومدن برا شام خونم میترسم ناقل بیماری باشن خدایا میکار کنم میترسم پسرمم بگیره.میگم اخه تو این وضعیت مهمونی رفتن واجبه😖😖😖

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
شوهر منم‌ میگه پاشین ببرمتون پارک بعد هم خونه مادرش. هر چی هم میگم خطرناکه میگه پس بمونیم بپوسیم توی ...

وای خدایا چرا شوهرامون جدی نمیگیرن

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤
چه جالب کنسل نکردن به نظرم به سلامتیت فکر کن. با همسرت منطقی صحبت کن

اصلا آدم منطقی 

شوهر منم‌ میگه پاشین ببرمتون پارک بعد هم خونه مادرش. هر چی هم میگم خطرناکه میگه پس بمونیم بپوسیم توی ...

جالبه داماد ما هم به خواهرم میگه نمیزارم برید خونه مامانت از ترس این ویروس ولی بعدش میگه بیاید ببرمتون چند روز خونه مامان خودم بمونید😐

مرسی خداجونم❤
2706