2737
2739
عنوان

زنداداش

826 بازدید | 50 پست

دختر داییم عروسمونه بالا سر خونه بابام ایناست نهار و شام خونه بابام هستن الان چندساله کم پیش میاد غذا درست کنه الانم بچه دار شدن وقتی میره بیرون میزارش پیش مامانم یا ابجی کوچیکم ولی زنداداشم ی عادت بد داره مامانش مهمتر از خودشه براش مامانش(زنداییم)ب خوش گذرانی معروفه اولویت زندگیش خودشه یعنی سرش بره از خوش گذرانی و گشتنش کم نمیشه هر روز زنگ میزنه ب زنداداشم تو خونه حوصلم سر رفته چیکار کنم اینم راهکار میده بهش اخر هفته های برعکسه جای اینکه اینا برن خونه باباش زنداداشم مامانشو دعوت میکنه بیاد شهر ما میگه مامانم خستس تا خستگیش دربره بخدا زنداداشم ارایشگاه نمیره باید ب زور بفرستمیش بعد هر روز ب مامانش زنگ میزنه برا تنوع برو فلان رنگو بزن برو فلان کارو بکن بخدا نگید من خواهرشوهرم اینارو میگم نه تو فامیل همه میشناسنشون داداشم بارها تذکر داده ب زنش بابت این قضیه ولی اهمیت نمیده الان دو هفته دیگه عروسی دارن از الان زنداییم و دخترش اومدن خونه داداشم زنداداشم میگفت کسی نیست کمکم بچه رو بگیره مامانم اومده پیشم حوصلشم اونجا سر رفته بود یعنی ای لجم میگیره اینقدری که بفکر مامانشه تو فکر زندگیش نیست

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا من نگرفتم مشکل چیه دقیقا؟

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
2728
2738

زنداداشت اشتباهی نکرده

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

الان مشکل مهمونی رفتن زیاد زن دایینه. یا هر هفته اومدنش خونه ی دخترش یا زیاد رنگ کردن موهای زن داییت یا زیاد اریشگاه نرفتن زن داداشت؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

ب نظرم ي روز ك  خود سر مياد عذر خواهي كنيد بگيد دارم ميرم بيرون!

كم كم عادتش بدين غذا رو خودش درست كنه

يني ب برادرتون بگيد مثلا وقتي نياد پايين ايشون خود سر زنش نمياد ك!

بچه رم اگر گفت هميشه پذيرا نباشيد گاهي بگي ببخشيد كار دارم دارم ميرم فلان جا!چ پر رو عن!!

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
چرا من نگرفتم مشکل چیه دقیقا؟

مشکلم اینه دلم پره از کاراش اینهمه مامانم کم حالشه الان ب بهونه اینکه کسی نیست بچمو بگیره برم ارایشگاه مامانش اومده دو هفته بمونه

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
2706