2737
2739
عنوان

بچه ها دیدین هیچ تعطیل نشد

| مشاهده متن کامل بحث + 2084 بازدید | 105 پست
خب دولت چیکار کنه اومد تعطیل کرد همه بشینن توخونه بلکه پیشگیری بشه برعکس مردم راه افتادن رفتن شمال&n ...

عقلشو کار بندازه  راه خروجی رو ببنده

همون قم رو میبست الان این همه شهر درگیر نبود 

خدایا شکرت 🫀

من که نمیفرستم چرا بچه ها چه گناهی کردن یه انفولانزای ساده گرفته بود از همین مدرسه ی کوفتی اسیرمون کرده بود پدرمون دراومد تا خوب شد 😑😑

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه چجوری با فاصله بشینن مگه کلاساشون چقدیه جفت جفت نشستن تمام مدت هم که بچه های به این کوچیکی تحمل ...

خب بهر حال چیزای اولیه رو یاد بدید بهشون همینکه یاد بگیرن بهم دست نزنن و تو دهن همدیگه صحبت نکنن کلی پیشرفته

2731
خب دولت چیکار کنه اومد تعطیل کرد همه بشینن توخونه بلکه پیشگیری بشه برعکس مردم راه افتادن رفتن شمال&n ...

حکومت نظامی اعلام کنن به نظرم   ارتشو بریزن تو شهر و ساعات خاصی فقط اجازه تردد بدن ورود و خروج از شهر هم فقط با اجازه افسر باشه تا یکم مردم بترسن بشینن توخونشون

خوشم میاد همه جوره طرفداری این مسولین بی عرضه رو میکنید

در اون که حرفی نیست ولی ملت هم انگاری تنشون میخواره پاشدن رفتن شمال واقعا نمیدونم چه فکری کردن به فکر خودشون نیستن فکر بقیه باشن که با اونا در ارتباطن

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤
حکومت نظامی اعلام کنن به نظرم    ارتشو بریزن تو شهر و ساعات خاصی فقط اجازه تردد بدن ورود ...

اگه ملت ما هستن که با ماشین از رو مامور رد میشن به شمالشون برسن .شمال ندیده ان انگار

بیخود کردن ، ی ذره انسانیت ندارن ، ی ذره شرف تو وجودشون نیست 

ی ذره ب فکر ما نیستن

این ویروس لعنی دم دیقه داره بیشتر میشه ، عوض اینکه همه جارو تعطیل کنن ،‌ بدتر جون مردمو ب خطر میندازن ، 

بزنین شبکه اینترنشنال همه چیو مو ب مو میگه

اینا خودشون پنهون میکنن

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕
2740
😑😑😑😑😑 باورررد نمیکنممممم ما ی باغشهری داریم اونجام ۲۰ مین فاصلست اونجام نرفتیم 

همه که مثل هم نیستن بعصیا کلا نفهمن نمیفهمن خلاص😒

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
میدونید چرا رسما تعطیل نکردن چون مردم پا نشند برند مسافرت و اینور اونور...تو تلویزیون گفت کسایی ک نم ...

عزیزم این که نشد حرف . مگه چند درصد میرن مسافرت ، یعنی اینقدر بی عرضه هستن که جلو چند آدم نفهم رو نمیتونن بگیرن .خب هشدار بدن اصلا اجازه تردد ندن . الان که همه جا هوا بارونیه کی میره سفر جز ی عده کم 

اگه ملت ما هستن که با ماشین از رو مامور رد میشن به شمالشون برسن .شمال ندیده ان انگار

حالا شمال چیه از جون خودشون وبچه ها وبقیه هموطناشون واجب تره واقعا که .....

2706